Super Sisters Fitness. Odkryj sportową siłę sióstr [GALERIA]

Liz i Sara Germain choć tak różne, tworzą doskonały duet, który potrafi zmotywować do działania niejednego leniuch.
Liz i Sara Germain to siostry, które połączyła miłość do fitnessu. Pomimo wielu trudności, które napotkały udało im się stworzyć program treningowy oraz dietetyczny - The Super System, który odmienił sylwetkę (i życie!) wielu kobiet. Zobacz, jak zupełnie różne charaktery połączyła wspólna droga.
Liz i Sara Germain to siostry, które połączyła miłość do fitnessu. Pomimo wielu trudności, które napotkały udało im się stworzyć program treningowy oraz dietetyczny - The Super System, który odmienił sylwetkę (i życie!) wielu kobiet. Zobacz, jak zupełnie różne charaktery połączyła wspólna droga. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Liz i Sara wspominają, że w dzieciństwie próbowały różnorodnych sportów: łyżwiarstwa, karate, gimnastyki. Niestety nie były zdeterminowane i po pewnym czasie, porzucały każdą aktywność. Nie ukrywają, że nie miały dobrych wzorców, jeżeli chodzi o uprawienie sportu. Ich rodzice nie przywiązywali większej wagi do aktywności fizycznej czy zdrowego odżywiania. Wspominają, że w ich domu głównie oglądano telewizję, podczas której objadano się niezdrowym jedzeniem. Jak więc stały się popularnymi trenerkami? Oto ich historie. Liz i Sara wspominają, że w dzieciństwie próbowały różnorodnych sportów: łyżwiarstwa, karate, gimnastyki. Niestety nie były zdeterminowane i po pewnym czasie, porzucały każdą aktywność. Nie ukrywają, że nie miały dobrych wzorców, jeżeli chodzi o uprawienie sportu. Ich rodzice nie przywiązywali większej wagi do aktywności fizycznej czy zdrowego odżywiania. Wspominają, że w ich domu głównie oglądano telewizję, podczas której objadano się niezdrowym jedzeniem. Jak więc stały się popularnymi trenerkami? Oto ich historie. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Liz to zdecydowanie bardziej dynamiczna z sióstr. Posiada licencję trenerki fitness, którą zdobyła na Uniwersytecie Kalifornijskim. Zanim rozpoczęła współpracę z siostrą, przez kilka lat prowadziła fizykoterapię w Kalifornii. Pomimo tego, że uwielbiała swoją pracę, postanowiła rozwijać swoją miłość do fitnessu. Liz to zdecydowanie bardziej dynamiczna z sióstr. Posiada licencję trenerki fitness, którą zdobyła na Uniwersytecie Kalifornijskim. Zanim rozpoczęła współpracę z siostrą, przez kilka lat prowadziła fizykoterapię w Kalifornii. Pomimo tego, że uwielbiała swoją pracę, postanowiła rozwijać swoją miłość do fitnessu. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Prawdziwa zmiana w życiu Liz nastąpiła w szkole średniej. Presja otoczenia sprawiła, że zaczęła myśleć o wyglądzie zewnętrznym. Postanowiła zadbać o swoją figurę. Niestety poszła za przykładem swoich koleżanek i zaczęła się głodzić. Z pewnością domyślacie się, co musiała wtedy czuć! Chcąc przypodobać się rówieśnikom, robiła wszystko by być taka jak oni. Choć zgubiła kilka kilogramów, niebawem głód zwyciężył. Gdy znowu zaczęła jeść normalne posiłki, przybrała na wadze i to znacznie więcej, niż wcześniej straciła. Ten okres Liz wspomina, jako jeden z najgorszych w jej życiu. Prawdziwa zmiana w życiu Liz nastąpiła w szkole średniej. Presja otoczenia sprawiła, że zaczęła myśleć o wyglądzie zewnętrznym. Postanowiła zadbać o swoją figurę. Niestety poszła za przykładem swoich koleżanek i zaczęła się głodzić. Z pewnością domyślacie się, co musiała wtedy czuć! Chcąc przypodobać się rówieśnikom, robiła wszystko by być taka jak oni. Choć zgubiła kilka kilogramów, niebawem głód zwyciężył. Gdy znowu zaczęła jeść normalne posiłki, przybrała na wadze i to znacznie więcej, niż wcześniej straciła. Ten okres Liz wspomina, jako jeden z najgorszych w jej życiu. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Trudny okres w życiu Liz związany z jej wyglądem wpłynął na całe jej życie: porzuciła szkołę, zaczęła umawiać się z dużo starszym mężczyzną o imieniu Jason, zaczęła brać narkotyki. I wtedy nastąpił przełomowy dzień w jej życiu. Okazało się, że Jason popełnił samobójstwo. Jak straszne musiało być dla niej to doświadczenie! Jak twierdzi Liz to odmieniło jej sposób patrzenia na siebie, otaczający świat, rodzinę i przyjaciół. Postanowiła realizować swoje marzenia tu i teraz. Razem z siostrą Sarą rozpoczęła treningi. Trudny okres w życiu Liz związany z jej wyglądem wpłynął na całe jej życie: porzuciła szkołę, zaczęła umawiać się z dużo starszym mężczyzną o imieniu Jason, zaczęła brać narkotyki. I wtedy nastąpił przełomowy dzień w jej życiu. Okazało się, że Jason popełnił samobójstwo. Jak straszne musiało być dla niej to doświadczenie! Jak twierdzi Liz to odmieniło jej sposób patrzenia na siebie, otaczający świat, rodzinę i przyjaciół. Postanowiła realizować swoje marzenia tu i teraz. Razem z siostrą Sarą rozpoczęła treningi. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Sara to zdecydowanie spokojniejsza połowa Super Sisters Fitness. Posiada certyfikat trenera personalnego oraz instruktora jogi. Jest ekspertką w zakresie treningu, gdzie ciało i umysł wspólnie się łączą. Wierzy, że każda zmiana (również ta fizyczna), musi najpierw nastąpić w głowie.
Sara to zdecydowanie spokojniejsza połowa Super Sisters Fitness. Posiada certyfikat trenera personalnego oraz instruktora jogi. Jest ekspertką w zakresie treningu, gdzie ciało i umysł wspólnie się łączą. Wierzy, że każda zmiana (również ta fizyczna), musi najpierw nastąpić w głowie. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Sara specjalizuje się w innowacyjnym podejściu do odżywiania. Uczy jak gotować proste oraz zdrowe posiłki. Jest zdecydowaną przeciwniczką przetworzonej żywności. Dużą uwagę przywiązuje również do ilości spożywanych kalorii. Jak obliczyła, w dzieciństwie zjadała nawet 3500 kalorii dziennie, bez uprawiania żadnego sportu! Nie uważasz, że to zdecydowanie za dużo? Sara specjalizuje się w innowacyjnym podejściu do odżywiania. Uczy jak gotować proste oraz zdrowe posiłki. Jest zdecydowaną przeciwniczką przetworzonej żywności. Dużą uwagę przywiązuje również do ilości spożywanych kalorii. Jak obliczyła, w dzieciństwie zjadała nawet 3500 kalorii dziennie, bez uprawiania żadnego sportu! Nie uważasz, że to zdecydowanie za dużo? Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Sara podobnie jak jej siostra Liz, w szkole średniej nie należała do grona szczupłych dziewczyn. Zła dieta, którą wyniosła z domu, nie pozwalała jej osiągnąć ładnej sylwetki. Patrząc na głodującą siostrę, postanowił coś zmienić w swoim życiu. Zapisała się do lokalnego klubu biegaczy i wystartowała w swoim pierwszym półmaratonie. Zrozumiała, że dotychczasowa dieta i brak aktywności, mogą doprowadzić ją do utraty zdrowia. Sara podobnie jak jej siostra Liz, w szkole średniej nie należała do grona szczupłych dziewczyn. Zła dieta, którą wyniosła z domu, nie pozwalała jej osiągnąć ładnej sylwetki. Patrząc na głodującą siostrę, postanowił coś zmienić w swoim życiu. Zapisała się do lokalnego klubu biegaczy i wystartowała w swoim pierwszym półmaratonie. Zrozumiała, że dotychczasowa dieta i brak aktywności, mogą doprowadzić ją do utraty zdrowia. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Dla Sary bieganie stało się prawdziwą pasją. Niestety z uwagi na problemy z biodrem, musiała poddać się operacji. Jak wspomina Sara, perspektywa przerwy w treningach bardzo ją niepokoiła. Obawiała się powrotu do dawnego życia, bez ćwiczeń i diety. Wtedy dołączyła do Liz i zapisała się na szkolenie trenerskie. Dla Sary bieganie stało się prawdziwą pasją. Niestety z uwagi na problemy z biodrem, musiała poddać się operacji. Jak wspomina Sara, perspektywa przerwy w treningach bardzo ją niepokoiła. Obawiała się powrotu do dawnego życia, bez ćwiczeń i diety. Wtedy dołączyła do Liz i zapisała się na szkolenie trenerskie. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Liz i Sara swoje treningi rozpoczęły od ćwiczeń siłowych. Kiedy poczuły, że ich ciała są w doskonałej formie, chciały czegoś więcej. Postanowiły uczyć innych jak zadbać o dobra formę. Zapisały się na szkolenie trenerskie na Uniwersytecie Kalifornijskim. Intensywny kurs, gdzie miały zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, nauczył ich wszystkiego, co niezbędne w pracy trenera, łącznie z tym jak bezpiecznie i skutecznie pracować z ludźmi. Liz i Sara swoje treningi rozpoczęły od ćwiczeń siłowych. Kiedy poczuły, że ich ciała są w doskonałej formie, chciały czegoś więcej. Postanowiły uczyć innych jak zadbać o dobra formę. Zapisały się na szkolenie trenerskie na Uniwersytecie Kalifornijskim. Intensywny kurs, gdzie miały zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, nauczył ich wszystkiego, co niezbędne w pracy trenera, łącznie z tym jak bezpiecznie i skutecznie pracować z ludźmi. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Liz i Sara dbają nie tylko o ćwiczenia, ale i o dietę. Doświadczenie, które zdobyły na szkoleniu trenerskim, uświadomiło im, jak źle się odżywiały będąc nastolatkami. Uważają, że to jest przyczyna ich wcześniejszych niepowodzeń w sporcie. Zła dieta wpływała na brak energii oraz słabą kondycję. Teraz chętnie dzielą się wiedzą na swoim portalu: supersisterfitness.com. Liz i Sara dbają nie tylko o ćwiczenia, ale i o dietę. Doświadczenie, które zdobyły na szkoleniu trenerskim, uświadomiło im, jak źle się odżywiały będąc nastolatkami. Uważają, że to jest przyczyna ich wcześniejszych niepowodzeń w sporcie. Zła dieta wpływała na brak energii oraz słabą kondycję. Teraz chętnie dzielą się wiedzą na swoim portalu: supersisterfitness.com. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)
Jak piszą teraz o sobie Liz i Sara są healthy i happy. Znalazły równowagę pomiędzy treningami, dietą, a życiem codziennym. Stworzyły program The Super System, w którym przedstawiają 7 kroków jak zgubić zbędne kilogramy, poprzez odpowiedni plan treningowy oraz program żywieniowy. Przedstawiają trening funkcjonalny, który może wykonywać każda z nas. Dieta zaś opiera się na różnorodnych produktach, zarówno na warzywach, jak i mięsie. Zalecają, by przy regularnych treningach spożywać ok. 2000 kalorii dziennie. Jak piszą teraz o sobie Liz i Sara są healthy i happy. Znalazły równowagę pomiędzy treningami, dietą, a życiem codziennym. Stworzyły program The Super System, w którym przedstawiają 7 kroków jak zgubić zbędne kilogramy, poprzez odpowiedni plan treningowy oraz program żywieniowy. Przedstawiają trening funkcjonalny, który może wykonywać każda z nas. Dieta zaś opiera się na różnorodnych produktach, zarówno na warzywach, jak i mięsie. Zalecają, by przy regularnych treningach spożywać ok. 2000 kalorii dziennie. Liz i Sara Germain (facebook.com/supersisterfitness)