Na co dzień lub do treningu. Najfajniejsze słuchawki, dla wielbiciela muzyki w dobrej cenie

Nie ma chyba osoby, która nie korzysta z słuchawek. Używamy ich w drodze do pracy, podczas biegania, treningu na siłowni lub zwyczajnie w drodze do pracy, czy szkoły. Jednak jak wybrać takie, z których będziemy zadowoleni, a jednocześnie nie zrujnujemy budżetu? Podpowiadamy!

Małe, poręczne i idealne w każdej sytuacji. Słuchawki douszne, ze względu jakość dźwięku na niezłym poziomie, doskonale sprawdzą się podczas treningu, biegania, czy codziennego słuchania muzyki np. w drodze do pracy.

słuchawki
pinterest.com / materiały partnera

Lubisz charakterystyczne dodatki? Świetnie! Teraz słuchawki mogą być elementem Twojej codziennej stylizacji. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie sportowego oraz casualowego looku.

słuchawki
pinterest.com / materiały partnera

Muzyka to dla Ciebie coś więcej i wymagasz od słuchawek nie mało? Kultowe modele marki Beats oraz Marshall będą dla Ciebie idealne. Dzięki nim będziesz cieszyć się krystalicznie czystym oraz nienagannym dźwiękiem.

słuchawki
pinterest.com / materiały partnera

Więcej słuchawek znajdziesz tutaj:

Komentarze (34)
Na co dzień lub do treningu. Najfajniejsze słuchawki, dla wielbiciela muzyki w dobrej cenie
Zaloguj się
 • konto_rower_szyja

  Oceniono 3 razy 3

  Ten, pożal się Boże, artykuł, to jakiś kosmiczny gniot. Na miejscu "partnera" - tego od materiałów, to bym się po prostu wkurzył.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 9 razy 3

  „Słuchawki to niezbędny gadżet każdego mężczyzny” — komuś w Redakcyji niniejszego organu nieźle mózg zaorało, a tak przy okazji to słuchawki uszkadzają słuch i powodują dysfunkcję błędnika. Brawo Towarzysze !!!

 • laure-sainclair

  Oceniono 4 razy 2

  jestem pie...ięty i kupię sobie te Ultrasone Edition 5 za 7990 zł

 • rikol

  Oceniono 4 razy 2

  podczas treningu nie powinno się używać słuchawek, ponieważ to uszkadza słuch.

 • gravity1287

  Oceniono 1 raz 1

  beatsy są dobre do lansowania się po mieście, ale tylko założone na szyję, bo słuchać się tego nie powinno, jeśli komuś zależy naprawdę na muzyce - w tej cenie znajdzie się słuchawki dużo lepsze, z lepiej przenoszonymi pasmami i lepiej oddające głębię tonów, niż lansiarskie beatsy..

 • krzywelustro

  Oceniono 1 raz 1

  Nie tak dawno pewna małolata w Lublinie, mając na uszach takie mniej-więcej słuchawki, w radosnych podskokach wtargnęła na czerwonym świetle pod samochód. Do dziś przed galerią na Zana palą się znicze.

 • zarator

  0

  Adresowane do niedorozwiniętych, niedowartościowanych .. A ile pietyzmu w aranżacji przestrzeni.... Odrzutowiec nowobogacki w tle.... Po prostu " chit i disco polo" i obszerne działy reklamy dla uciekinierów z rozumnego świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX