Zegarki Fossil stylizowane na modele retro - niektóre nawet 100 zł taniej

Fossil od ponad 30 lat jest jedną z najpopularniejszych i największych marek produkujących wysokiej klasy zegarki ze szwajcarskim mechanizmem. Modele na skórzanym pasku oraz ozdobnej bransolecie przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn znajdziecie poniżej.

Fossil istnieje od 1984 roku. Wtedy firmę założył Tom Kartsotis - zafascynowany stylem retro i wzorujący się w swojej pracy reklamami zegarków z lat 30.,40. i 50. Dopiero od 2004 roku zegarki zaczęto udoskonalać, stosując w nich mechanizm zakupiony od szwajcarskiej formy Zodiac. 

Poniżej modele męskich zegarków Fossil na brązowych, skórzanych paskach: 

Fossil, pinterest
Fossil, pinterest

Fossil zaangażował się we współpracę z luksusowymi domami mody, produkując zegarki m.in. dla: Burberry, DKNY, Armani, Michael Kors, Marc Jacobs i Adidas. Niektóre kolekcje oparte są na postaciach popkultury: Superman, Wonder Woman, Elvis Presley, a także filmach: "Piraci z Karaibów" czy "Auta".

Biżuteryjne modele damskie znajdziecie poniżej:

Fossil, pinterest
Fossil, pinterest

Firma Fossil jest obecnie jedną z największych przedsiębiorstw produkujących zegarki. W 2006 roku stworzyli model inspirowany NFL, przeznaczony dla zawodników tej dyscypliny.

Modele męskie na czarnym pasku:

Fossil, pinterest
Fossil, pinterest

Więcej zegarków marki Fossil znajdziecie poniżej:

Więcej o: