Przecenione płaszcze w intensywnych kolorach - do czego je nosić?

Zima to idealny moment na to, aby sięgnąć po żywe kolory. Jeśli chcesz naprawdę wyróżniać się z tłumu, sięgnij po płaszcz o bardzo intensywnej barwie. Margaret i Dominika Grosicka oszalały na punkcie żółci i błękitu. Zobacz do czego najlepiej dopasować taki płaszcz i stwórz zestaw idealny na zimę.

Margaret

Trzeba przyznać, że styl Margaret jest dosyć odważny i oryginalny. Piosenkarka nie boi się niebanalnych połączeń kolorystycznych i różnych printów. Ta stylizacja należy chyba do jej najbardziej odważnych. Total look w żółtym, 'kanarkowym' odcieniu robi wrażenie! Gdzieś głęboko w szafie zalega twoja ulubiona, letnia sukienka? Możesz ją śmiało wyciągnąć i stworzyć podobną stylizację w stylu Margaret. Futrzany płaszcz i długie botki zapewnią ci maksymalne ciepło.

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/margaret_official
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/margaret_official

Dominika Grosicka

Dominika Grosika również postawiła w tym sezonie na kolor. Żywe i intensywne barwy wniosą mnóstwo ciepła, jak i lepszy nastrój, w zimowe, nieco pochmurne dni. Jeśli wybierzesz odpowiedni model, płaszcz może być inwestycją nawet na kilka dobrych sezonów. Szczególnie modne są takie w intensywnych kolorach. Obawiasz się jednak, że nie będziesz miała do czego go założyć? Tym się nie martw. Błękit lub czerwień dopasujesz do większości kolorów i nie musisz się bać, że płaszcz posłuży ci jedynie do jednej stylizacji.

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/dominikagrosicka
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/dominikagrosicka

Gitta Banko

Ta blogerka modowa śledzi najświeższe nowinki modowe, a jej stylizacje wprawiają w zachwyt niejedną kobietę. Tym zestawem idealnie wpisała się w aktualne trendy. Płaszcze w intensywnych kolorach robią furorę zarówno wśród gwiazd, jak i blogerek. W tej stylizacji zdecydowanie rządzi fiolet. Dzięki dopasowanym do siebie różnym odcieniom, zestaw nie jest ani trochę nudny. Dla ciebie to świetna wskazówka, jeśli nie wiesz do czego dopasować płaszcz o dość niecodziennym kolorze. Wybierając ciuchy, kieruj się tą samą barwą, ale w innym odcieniu. Efekt będzie powalający!

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/gittabanko
Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.instagram.com/gittabanko

Więcej podobnych płaszczy znajdziesz poniżej!

Więcej o: