Stylizacje na każdą okazje inspirowane gwiazdą F1- Lewisem Hamiltonem

Lewisa Hamiltona chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Specjalnie dla was wybrałyśmy stylizacje na każdą okazje inspirowane stylem sportowca. Ubrania, które wybrałyśmy znajdziecie głównie w sieciówkach i są naprawdę tanie!

1. Na co dzień

Sportowiec w swoich stylizacjach na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę. Jako osoba aktywna bardzo ceni sobie komfort w codziennym biegu życia. Dlatego też tym razem postawił na klasyczny biały t-shirt połączony z niebieską kurtką jeansową. Całość mimo swojego minimalizmu prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Lewis Hamilton na co dzień
www.instagram.com/lewishamilton/ Materiały partnera

2. Elegancka czerń

Kolor czarny jest jednym z tych, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Nic dziwnego, że jest on tak często wybierany przez gwiazdy na specjalne uroczystości. Stylizacje w kolorze czarnym w pewnym stopniu pomagają nam ukryć zarys naszej sylwetki. Ten efekt szczególnie często możemy dostrzec w stylizacjach oversize'owych.

Lewis Hamilton
www.instagram.com/lewishamilton/ Materiały partnera

3. Na sportowo

Stylizacje sportowe są zdecydowanie najbliższe sercu Lewisa Hamiltona. Jako osoba aktywna szczególną uwagę przywiązuje do tego aby jego strój zawsze był komfortowy. Bezszwowe t-shirty oraz legginsy zdecydowanie zapewnią wam wygodę podczas intensywnych treningów przez długi czas.

Lewis Hamilton na sportowo
www.instagram.com/lewishamilton/ Materiały partnera

Więcej propozycji znajdziecie poniżej: