Rihanna dla Puma. Ubrania z kolekcji Fenty przecenione do 60%

Rihanna dla Puma - piosenkarka Rihanna znowu zaskakuje. Podobnie, jak jej koleżanka po fachu - Beyonce, wypuściła swoją własną linię sportowych ubrań. Zaprojektowała ją specjalnie dla marki Puma. W kolekcji króluje falbanka, nietypowe chokery i niecodzienne buty. Wybrałyśmy dla was najfajniejsze elementy kolekcji Fenty, które są teraz przecenione nawet o 60%.

W kolekcji Rihanna dla Puma dominuje beż, pudrowy róż, czerń i khaki. Te kolory świetnie można mieszać z innymi, a ubrania, które proponuje piosenkarka nadadzą charakteru każdej stylizacji. Dziewczęcą bluzę z falbanką Rihanna proponuje połączyć z masywnymi butami i charakterystycznym czarnym chokerem.

.
materiały partnera

W kolekcji Rihanna dla Puma fenty znajdziemy wiele dziewczęcych elementów takich, jak krótkie spodenki i bluzki wykończone falbanką, które dodają lekkości całej stylizacji. Pojawiają się też pastelowe, bardzo modne w ostatnim czasie klapki i nietypowe chokery.

.
materiały partnera

Rihanna w kolekcji dla Puma postawiła też na krótkie bluzki, odsłaniające brzuch i spodnie dresowe, które doskonale sprawdzą się na co dzień. W połączeniu z niebanalnymi dodatkami nadają całkiem nowego charakteru sportowym ubraniom. Taki zestaw sprawdzi się doskonale chociażby na imprezę.

.
materiały partnera

 

Zobacz, jeszcze inne elementy kolekcji Rihanna Puma Fenty, które przedstawiamy poniżej!