Wybrałyśmy najlepsze ubrania ze sportowej kolekcji Beyonce Ivy Park. Niektóre już od 60 złotych!

Uwielbiana na całym świecie piosenkarka Beyonce jakiś czas temu wypuściła swoją autorską linię odzieży sportowej - Ivy Park. Zachwyciła ona nie tylko gwiazdy, ale przede wszystkim zwykłe dziewczyny, bo to uniwersalne ubrania, które założymy nie tylko na trening, ale także na co dzień. Teraz jest najlepszy moment, żeby je kupić, bo właśnie są na wyprzedaży. Wybrałyśmy najlepsze!

Krótkie bluzy są od pewnego czasu gorący trendem. Dziewczyny na całym świecie podkreślają za ich pomocą płaski brzuch. Świetnie wyglądają nie tylko z krótkimi spodenkami, ale także ze spodniami dresowymi czy jeansami z wysokim stanem.

.
materiały partnera

Ubrania sportowe proponowane przez Beyonce są bardzo kobiece! W takim zestawie złożonym z czarnej spódniczki i sportowego biustonosza spokojnie można pograć w kosza, tenisa, a po treningu... pójść prosto na imprezę! To strzał w dziesiątkę.

.
materiały partnera

Oversizowe bluzy Ivy Park pokochały gwiazdy - to jeden z ulubionych elementów z kolekcji samej Beyonce. Z łatwością połączymy je z innymi ubraniami i nadają się do większości stylizacji. 

.
materiały partnera