Modne klapki i japonki męskie marek premium - buty nie tylko na plażę

Klapki i japonki to idealne obuwie na lato, które sprawdza się nie tylko na plaży, ale i na co dzień! I ty wybierz model dla siebie spośród kilkunastu propozycji.

Tommy Hilfiger

Upały w tym roku dają się we znaki i zmuszają cię do zrezygnowania z ulubionych sneakersów, w których podczas wysokiej temperatury jest zdecydowanie za gorąco. Jednak o nic się nie martw. Mamy dla ciebie świetną, równie wygodną alternatywę - lekkie klapki lub japonki! Są wręcz idealne na lato i wbrew pozorom, sprawdzają się nie tylko na plaży. Czarne sandały lub japonki dopasujesz również do codziennych stylizacji.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Calvin Klein

Zastanawiasz się co będzie lepsze - lekkie japonki czy wygodne klapki? To prawda, wybór może być ciężki, bo propozycje, jakie marki premium mają w swoim asortymencie są świetne. Po mieście jednak, wygodniej ci będzie poruszać się w klapkach. Za to japonki idealnie sprawdzą się na spacerach po piaszczystej plaży. Jeśli jesteś miłośnikiem wyrazistych kolorów, sięgnij bo buty z kolekcji Calvina Kleina. Pomarańczowe japonki lub bordowe klapki idealnie wpiszą się w aktualne trendy!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Hugo Boss

Ciężko sobie wyobrazić sezon letni bez lekkich klapek czy japonek. Niezmiennie, od lat rządzą w świecie mody i nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany. Możesz w nich chodzić nie tylko na plaży, ale również na co dzień. Są lekkie i wykonane z przyjaznych dla skóry tworzyw, dlatego możesz być pewien, że będziesz się w nich czuł bardzo komfortowo. Marki premium mają świetne propozycje dla mężczyzn, ceniących sobie wygodę i klasyczny design. W ich kolekcjach znajdziesz czarne, białe, ale również kolorowe obuwie letnie. Wybierz te, które najbardziej przypadło ci do gustu!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej stylowych klapek i japonek znajdziesz poniżej!