Męskie bluzy marek premium, które przydadzą się w razie niepogody

Pogoda lubi płatać figle, zwłaszcza w sezonie letnim, dlatego warto zaopatrzyć się w ciepłe bluzy, które okażą się niezbędne w razie niepogody. Zobacz modele najmodniejsze w tym sezonie!

Armani

Lato nie zawsze jest takie słoneczne i pogodne jakbyśmy chcieli i potrafi zaskoczyć nas bardzo jesienną pogodą, dlatego w takim wypadku warto zaopatrzyć się w nieco cieplejsze ubrania. Bluza będzie idealnym dodatkiem. Można ją łatwo i szybko założyć, jak i zdjąć w sytuacji, gdyby było w niej za ciepło lub wręcz przeciwnie. Męskie modele marek premium wpisują się w aktualne trendy i kuszą designem, oraz kolorami, które wpadną w oko każdemu mężczyźnie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Hugo Boss

Bluza to obowiązkowy element męskiej garderoby. W razie chłodniejszych dni będzie idealnym dodatkiem, dzięki któremu z łatwością ubierzesz się na cebulkę. Hugo Boss, Armani czy Lacoste mają dla ciebie propozycje nie do odrzucenia. Utrzymane w stonowanej kolorystce bluzy są idealne dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasykę i minimalizm. Znane logo lub duży napis na środku z nazwą marki dodatkowo zdobi modele, które mimo sportowego stylu, prezentują się bardzo elegancko.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Lacoste

Bluzy marek premium wykonane są z wysokiej jakości materiałów, więc bez problemu posłużą ci na wiele sezonów. Mimo, że ich cena jest zazwyczaj dość wysoka, to trwające promocje pozwolą ci zakupić niektóre z modeli nawet o kilkaset złotych taniej. Świetne bluzy zapinane na zamek, z kapturem lub zakładane przez głowę koniecznie powinny znaleźć się w twojej garderobie. Granat, czerń, a nawet szarość to najczęściej wybierane kolory przez mężczyzn - nic dziwnego, prezentują się bardzo elegancko i z łatwością można je zestawić z każdą inną barwą. Sięgnij po model, który okaże się niezawodny w sezonie letnim!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej ciepłych i modnych bluz znajdziesz poniżej!