Fit, czyli.. kobieco! Zobacz romantyczną stylizację Pauliny Kuczyńskiej

Jeśli myślicie, że wysportowane ciało nie jest kobiece, przyjrzyjcie się dobrze Paulinie Kuczyńskiej. Nasza ambasadorka zachwyca delikatnością i lubi podkreślać ją odpowiednim strojem. Spódnica mini i hiszpański dekolt pięknie eksponują jej smukłą sylwetkę. Zobacz, jak ubrać się podobnie i zainspiruj się stylem Pauliny.

Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerówFot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów

Stereotyp mówiący, że ćwicząca regularnie kobieta przestaje być delikatna i zmysłowa pokutuje nadal wśród wielu osób, które najczęściej ze sportem nie mają nic wspólnego. Kluczem do udanej sylwetki i dobrego podejścia jest umiar. Paulina Kuczyńska pokazuje, że zarówno w jej diecie, jak i wizerunku króluje zdrowe podejście do siebie i świata. Blogerka czuje się świetnie w sportowych legginsach i bluzach, lecz równie chętnie zakłada dopasowane spódnice i kobiece bluzki. Jej ostatnia stylizacja, łącząca dwa obecne nadal w modzie trendy, czyli aksamitne lub skórzane chokery i bluzki z hiszpańskim dekoltem to kwintesencja wiosennej kobiecości. Zainspiruj się lookiem Pauliny i wyzwól swoją kobiecość!

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.