AA Make Up Satin i AA Make Up Filler - idealna cera na długo

AA Make Up Satin i AA Make Up Filler to podkłady, który rozumieją potrzeby naszej skóry. Dostępne są w pięciu odcieniach - opracowanych specjalnie z myślą o karnacji Polek. Dzięki systemowi Time16h efekt utrzymują się aż do 16 godzin!

AA Make Up Satin: podkład satynowy

Podkład doskonale wtapia się w skórę, zapewniając jej idealny koloryt bez efektu maski. Fluid jest prawdziwym wybawieniem dla cery zmęczonej, pozbawionej blasku. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu koenzymu Q10 w Inteligentnym systemie IQ10 podkład dodaje skórze energii i chroni ją przed skutkami upływającego czasu. System TIME16h zapewnia trwałość podkładu aż do 16 godzin. Fluid dostępny w pięciu odcieniach: Ivory, Light Beige, Sand, Dark Beige, Caramel.

Cena: ok. 30/30 ml

AA Make Up Filler: podkład wypełniający zmarszczki

Dzięki nowoczesnej formule podkład pozwoli cieszyć się nieskazitelną i wygładzoną cerą. Zawarty w nim innowacyjny Pro3 Age system wypełnia zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry oraz modeluje owal twarzy, sprawiając, że cera wygląda promiennie i młodo. System TIME16h zapewnia trwałość podkładu aż do 16 godzin. Fluid dostępny w pięciu odcieniach: Ivory, Light Beige, Sand, Dark Beige, Caramel.

Cena: ok. 30/30 ml

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Partner - materiał

zobacz kosmetyki aa do makijażu

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.