To 2 zdjęcia tej samej kobiety. Dzieli je 12 godzin. O co chodzi?

Ta trenerka fitness, zdaje sobie sprawę, że ze względu na swoją profesję, powinna prezentować nienaganną sylwetkę. Jednak nie zawsze tak jest. Dziewczyna postanowiła podzielić się z innymi swoim problemem, zamieszczając te 2 zdjęcia. Aż trudno uwierzyć, że dzieli je jedynie 12 godzin!

.. .

Tiffany Brien na co dzień jest trenerką fitness, prowadzi także swojego bloga. Od pewnego czasu zmaga się z pewną przypadłością, o której postanowiła opowiedzieć innym kobietom.

Trudno w to uwierzyć, ale zdjęcia, które udostępniła Tiffany dzieli jedynie 12 godzin. Fotografia po lewej stronie przywodzi na myśl kobietę w ciąży - Tiffany zdradziła, że ludzie często ją za nią biorą. Nie jest to jednak prawdziwa ciąża. To ciąża spożywcza! Tiffany zdjęcie po lewej stronie zrobiła przed zaśnięciem, a to po prawej stronie zaraz po przebudzeniu kolejnego dnia. Postanowiła udostępnić to zestawienie na swoim Facebooku, aby wesprzeć kobiety, które także zmagają się z tą dokuczliwa przypadłością.

Kobieta tak napisała na swoim Facebooku: "Zdecydowałam, że tym razem podzielę się gorszym dniem, aby udowodnić, że nie zawsze wyglądamy idealnie. To nic złego, że raz na jakiś czas twoje ciało się buntuje. [...] taka jest cena kobiecości. U mnie było to powodem niedoboru snu, hormonów i spożywania pokarmów, które wywołują u mnie alergie".

Tiffany ma też kilka wskazówek, jak z tym walczyć.  Najważniejsze według niej jest rozpoznanie po jakich pokarmach występują wzdęcia i wyeliminowanie ich z diety. Poza tym radzi, aby pamiętać o regularnym wysypianiu się, nawadnianiu organizmu oraz piciu naparu z mięty lub kopru włoskiego.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ  TUTAJ .