Przeszła niesamowitą metamorfozę, a ludzie jej zarzucają, że jej pupa jest sztuczna!

Znacie Kaylę Itsines? To znana trenerka i królowa fitnessu! Podzieliła się metamorfozą swojej podopiecznej i nie sądziła, że... wywoła taką burzę!

.. .

Kayli Itsnines, podobnie, jak Ewa Chodakowska, dzieli się z fanami metamorfozami swoich podopiecznych. Jedna z nich - 25-letnia Liza Parker jakiś czas temu zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym pokazała, jak zmieniło się jej ciało w ciągu roku. Trenowała z planem treningowym Bikini Body Guides. Kobieta była w szoku, gdy okazało się, że sama trenerka - Kayla Itsnines podzieli się jej metamorfozą ze swoją pięciomilionową grupą obserwatorów!

.. .

Kiedy dziewczyna zobaczyła, że jej zdjęcie zostało udostępnione na profilu znanej trenerki, nie mogła w to uwierzyć!

Po kilku miesiącach treningów jej waga zaczęła wzrastać, zamiast spadać. Jednak dla dziewczyny nie był to żaden problem. Dlaczego? Te zdjęcia wyjaśniają wszystko! Zobaczcie tylko na jej pupę!

.. .

Ta metamorfoza udowadnia, że nie tylko spadek wagi może być gwarancją świetnej sylwetki.

Po udostępnieniu zdjęć przez trenerkę Liza zyskała ponad 3000 nowych obserwatorów na Instagramie, niestety nie zabrakło także hejterów. Zaczęto jej zarzucać, że jej pupa to dzieło Photoshopa. Liza się jednak nie przejmuje i zapewnia, że to sprawka regularnych treningów!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ .