Maffashion wrzuciła do sieci TO zdjęcie i... zawrzało! Przesadziła z odchudzaniem?

Fani popularnej blogerki Maffashion są naprawdę zaniepokojeni! Wszystko za sprawą zdjęcia w bikini, które wrzuciła na swój profil społecznościowy! Co o tym myślicie? Jest już zbyt szczupła?

.. .

Na zdjęciach widać, że blogerka wyraźnie zeszczuplała. Maffashion wrzuca dużo zdjęć na swojego Instagrama, w tym w bikini, a zaskoczeni fani dopytują, czy nic jej nie jest.

Sporo osób zwraca uwagę na wystające żebra blogerki i radzi, by nieco przytyła. Jednocześnie zastanawiają się, jak to możliwe, że jest taka szczupła, skoro ciągle zajada się swoimi ulubionymi lodami.

Co o tym myślicie? Jest już zbyt szczupła?

WIĘCEJ PODOBNYCH PRZEPISÓW ZNAJDZIESZ  TUTAJ .

Od kilku tygodni fani Maffashion są zaniepokojeni. Blogerka wyraźnie zeszczuplała, co odbiło się na jej pełnej dotąd buzi. Julia zalewa Instagram swoimi nowymi zdjęciami ze służbowych wakacji, wśród których królują fotki w bikini. Czytaj także: Maffashion jak Miranda Kerr? Zobaczcie zdjęcia z kampanii Swarovski Jedni ubolewają nad wystającymi żebrami blogerki i radzą jej przybrać na wadze kilka kilogramów, inni zachwycają się jej idealną figurą. CO ZA BRZUSZEK!!! Nogi!!! Maff jakim cudem masz takie cało, jak non stop na snapie widzę jak wciąż lody ?????????? Jak dla mnie za chuda - brzmią komentarze. A jak Wy oceniacie sylwetkę popularnej blogerki?

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/maffashion-znowu-pozuje-w-bikini-jest-za-chuda-foto-41176

Copyright © Agora SA