Ta modelka plus size pokazała, jak łatwo można manipulować zdjęciami!

Modelka ostrzega, by nie wierzyć, we wszystko, co widzimy w Internecie. Jednocześnie udowadnia i pokazuje na przykładzie swojego zdjęcia, jak łatwo można manipulować zdjęciami w sieci... Zobaczcie!

Na instagramowym profilu Iskry Lawrence - modelki plus size, pojawiły się dwa zdjęcia. Na każdym z nich dziewczyna jest ubrana tak samo. Ma na sobie czarny golf oraz fioletowe figi. Dzięki pewnemu trikowi, który zastosowała modelka, na jednym ze zdjęć wygląda dużo lepiej. Okazuje się, że wystarczyło dobrze się ustawić!

" Będę pierwszą osobą, która Ci powie, że media społecznościowe nie pokazują prawdy" - pisze na swoim profilu na Instagramie.

Patrząc na fotografie nie trudno zauważyć, że modelka dużo szczuplej wygląda na zdjęciu, na którym jest lekko pochylona. Mówi: "wszystko to kwestia odpowiedniego światła oraz ustawienia się do zdjęcia." Na Instagramie Iskrę Lawrence obserwują prawie dwa miliony osób. Fani modelki plus size szybko podchwycili temat.  Jej post został polubiony ponad 114 tyś. razy, a pod postem pojawiły się prawie trzy tysiące komentarzy!

Zobacz: "Wolę być silna, niż chuda". Iskra Lawrence, modelka plus size walczy o akceptowanie swojego ciała

WIĘCEJ PODOBNYCH PORAD ZNAJDZIESZ  TUTAJ .