Dietetyk sióstr Kardashian zdradza ich triki na szczupłe ciało!

Jak dbają o figurę siostry Kardashian? Sama się przekonaj! Ich triki zdradza ich osobisty dietetyk!

Dziewczyny stawiają na zdrowe jedzenie i aktywność fizyczną. Dietetyk rodziny - dr Philip Golia zdradził, jakie dietetyczne sztuczki stosują celebrytki.

1. Nie sięgaj po produkty beztłuszczowe

Dietetyk uważa, że produkty o obniżonej zawartości tłuszczu lub te, w których ilość tłuszczu została zmniejszona do zera wcale nie pomagają schudnąć. Wręcz przeciwnie! Dlaczego? Tłuszcz, którego brakuje w takich produktach zostaje zastąpiony dużą ilością cukru, który często jest jeszcze większym wrogiem seksownego i smukłego ciała!

2. Odstaw pieczywo

Dr Philip Golia odradza spożywanie produktów na bazie mąki - zwłaszcza chleba. Z diety sióstr Kardashian i Jenner stara się także wykreślić też płatki śniadaniowe, muffiny, bajgle oraz inne przekąski zawierające gluten.

3. Postaw na kolację białkową

Zawsze wieczorem powinnaś jeść białko.  Dr Golia zaleca spożywanie posiłku zawierającego dużą ilość białka na wieczór. To czas kiedy organizm odpoczywa i może zregenerować tkankę mięśniową, a białko mu to ułatwi.

4. Wybieraj zdrowe przekąski

Po jakie przekąski w ciągu dnia sięgają siostry Kardashian?Są to przede wszystkim orzechy, a w szczególności migdały oraz świeże owoce. Dietetyk zaleca spożywanie ich przed treningiem. Podkreśla, że to doskonałe źródło energii. Połączenie tłuszczu i cukru dostarcza energii na każdy, nawet wyczerpujący trening.

5. Wyklucz proteinowe przekąski

Produkty, które dietetyk wykluczył z diety sióstr Kardashian to przede wszystkim batoniki i przekąski, które tylko uchodzą za zdrowe. Choć na ich opakowaniach widzimy same zalety, tak naprawdę mogą przynosić odwrotny skutek...

WIĘCEJ PODOBNYCH PORAD ZNAJDZIESZ  TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.