Anna Guzik. Jak udało jej się schudnąć?

Anna Guzik zawsze postrzegana jako pulchna, urocza blondynka. Dziś jej szczupła sylwetka powala każdego na kolana. Z okrągłej blondynki stała się prawdziwą seksbombą! Zobacz metamorfozę aktorki.

Anna GuzikAnna Guzik www.pudelek.pl www.pudelek.pl

Metamorfoza Anny Guzik zaczęła się w programie "Taniec z Gwiazdami". Ania wygrała VI edycję programu. Podczas udziału schudła aż 14 kilogramów! Wystąpienie w tanecznym show okazało się dla niej przełomem.

- To była niesamowita przygoda. Trenowałam każdego dnia - wspomina Ania. Ania GuzikAnia Guzik www.swiatseriali.interia.pl

www.swiatseriali.interia.pl

Aktorka wyznaje zasadę, aby odchudzać się powoli, ale skutecznie. Nie boi się efektu jojo. Guzik nie stosowała konkretnej diety, tylko postawiła na zasady prawidłowego odżywiania i lekkostrawną kuchnię. Zrezygnowała z przetworzonej żywności i produktów bogatych w węglowodany i tłuszcze. Odstawiła gazowane napoje, a kawę i herbatę nauczyła się pić bez cukru.

- Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego jak chcę wyglądać i być postrzegana. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, ale mam swoją pietę achillesową - czekoladę, której czasami nie potrafię sobie odmówić - mówi Ania.

Anna GuzikAnna Guzik www.kozaczek.pl

www.kozaczek.pl

Kiedyś nie jadła śniadań, a od dwóch lat nie wychodzi z domu bez pożywnego, porannego posiłku. Gwiazda uważa, że najgorszym błędem żywieniowym jakim popełniała i przez który tyła, było jedzenie przed snem. Teraz ostatni raz zagląda do lodówki na 3 godziny przed pójściem spać.

- Moja waga często się wahała, a ja chciałam raz a dobrze się z nią rozprawić - wyznaje aktorka.

Anna GuzikAnna Guzik www.pomponik.pl

www.pomponik.pl

Aktorka jest fanką zdrowego stylu życia. Oprócz diety, regularnie ćwiczy. Uwielbia uprawiać sport na świeżym powietrzu. Najwięcej kalorii spala biegając i jeżdżąc na rolkach. Zimą wybiera siłownię i zajęcia fitness.

Weźmiecie przykład z Ani?

Więcej  historii znajdziesz  TU .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.