"Take Me To Church" Hoziera - zobacz, jak ukraiński baletmistrz podbija miliony serc swoją interpretacją taneczną hitu

Wideo z tańcem Siergieja Polunina - ukraińskiego tancerza baletowego zyskało miliony wyświetleń na YouTube. Jeśli jesteście fanami Maddie Zeigler tańczącej w teledyskach Sia, to koniecznie musicie zobaczyć też "Take Me To Church" w wersji baletowej!

Siergiej Połunin nie jest stereotypowym tancerzem baletowym - słynie z rozrywkowego trybu życia i licznych tatuaży. Największe kontrowersje wokół jego osoby powstały po tym, gdy dwukrotnie porzucił Brytyjski Teatr Królewski kilka dni przed premierą występu, w którym miał być gwiazdą i... uciekł do Rosji.

Siergiej, tym razem, eksponuje swoje wytatuowane ciało ubrany jedynie w cieliste trykoty i tańczy w pomieszczeniu przypominającym opuszczony budynek. Ale za to jak tańczy! Jego baletowa interpretacja znanego utworu stała się prawdziwym hitem.

Emocjonalny utwór znakomicie współgra z żywiołowymi ruchami tancerza. Polunin zachwyca i hipnotyzuje odbiorcę. Całość dopełnia znakomita reżyseria klipu, której podjął się David LaChapelle - światowej sławy projektant i artysta fotografik, uczeń samego Andy Warhola. Choreografia zaś to zasługa Jade'a Hale-Christofiego.

 

Przeczytaj podobne historie TUTAJ