Dominika Gwit. Najpierw schudła, a potem... Czy nadal utrzymuje dietę?

Dominika Gwit w 2014 roku postanowiła zrzucić nadmiar kilogramów. Na pomoc przyszedł dietetyk. Z ponad stu kilogramowej kobiety, zrobiła się w najlepszym okresie diety - pięćdziesięcio kilogramowa kruszynka. Aktorka była bardzo wytrwała w swoim postanowieniu, jednak ostatnio przyznała się, że i ją dopadł efekt jo-jo.

Dominika Gwit

Dominika Gwit jak sama mówi, zawsze była okrągła. Nawet nastolatka, w którą wcieliła się Dominika w serialu "Przepis na życie" miała ksywę "Gruba". Młoda aktorka postanowiła podjąć walkę z nadwagą w 2014 roku. Przez pierwsze 5 miesięcy schudła aż 40 kg!

Dominika Gwit przed dietąwww.jastrzabpost.pl

Z pomocą dietetyka wprowadziła do swojego jadłospisu zdrowe posiłki. Chipsy i cukierki zamieniła na zielone sałatki i zaczęła uczęszczać na siłownię. Przemiana Dominiki była najbardziej spektakularną metamorfozą 2014 roku. Młoda aktorka nie wyobrażała sobie dnia bez siłowni. Rano przygotowywała posiłki na cały dzień, pakowała w pudełka i wychodziła do pracy.

- Chciałam być jak najchudsza. Jak się później okazało, nie było to najlepsze dla mojego zdrowia, ale dążyłam do tego, bo strasznie mnie to cieszyło. Ja bardzo tego chciałam. W pewnym momencie wpadłam w obsesję - zdradziła Dominika.

 

Dominika Gwitwww.instagram.com/dominikagwit/

Dominika Gwitwww.swiatseriali.interia.pl

Ostatnio Dominika przyznała się jednak do swojej porażki. Dopadł ją efekt jo-jo nad czym bardzo ubolewa, jednak już zabiera się do roboty.

#drugiesniadanie#debiutnainsta#dziendobry#

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dominika Gwit (@dominikagwit)

- Teraz przytyłam, sama to widzę. Nie umiem sobie sama z tym poradzić. Z powrotem weszłam na drogę pomocy, poszłam do coacha żywieniowego i będziemy odnajdować właściwą drogę dla mojego organizmu. Ja znam obie skrajności i muszę znaleźć złoty środek. Przeszłam naprawdę długą i bolesną drogę sama ze sobą gdzieś tam w głowie, żeby to zrozumieć - powiedziała Dominika.

Dominika Gwit

www.plotek.pl

Dominika przed rozpoczęciem diety ważyła 104 kg, a w najlepszym okresie zdrowego odżywania - 53 kg. Aktualna waga Dominiki to 60 kg.

Trzymamy kciuki!

Więcej historii znajdziesz TU.