Volkswagen T-Roc - wyraź siebie

Jeszcze parę lat temu wszystkie nowe samochody, jakie pojawiały się na drogach były do siebie bardzo podobne. Nudne, takie same, najczęściej w srebrnym albo czarnym kolorze. Te czasy jednak minęły bezpowrotnie, bo teraz samochód pozwala wyrazić kierowcy swój charakter. Nowy gracz na rynku, Volkswagen T-Roc, to mistrz stylu i szerokich możliwości personalizacji.

Za co kierowcy na całym świecie pokochali SUV-y i crossovery? Wbrew pozorom nie tylko za wyższą pozycję za kierownicą, poczucie bezpieczeństwa, uniwersalność i zacięcie terenowe. Równie ważny jest niepowtarzalny styl tych samochodów.

Klasyczne hatchbacki, sedany i kombi w przytłaczającej większości są do siebie bardzo podobne. Crossovery? Wręcz przeciwnie. Już sama ich stylistyka przyciąga wzrok i sprawia, że wyróżniają się na drodze. Co więcej, bardzo szerokie możliwości personalizacji pozwalają skonfigurować auto dokładnie tak, jak chcemy.

Volkswagen T-RocVolkswagen T-Roc fot. Volkswagen

Volkswagen T-Roc wyróżnia się na drodze

Wzorem nowoczesnego crossovera jest Volkswagen T-Roc. Zachowawczość i nuda? Nie! Miejski SUV Volkswagena jest odważny, świeży i nowoczesny.

Stylistyka T-Roc'a świadczy o jego charakterze: wysoka jakość, dbałość o detale i awangardowy design. Zwracającym uwagę elementem jest chromowana listwa z tyłu auta, która podkreśla wydłużoną, nawiązującą do coupe, linię dachu. Jednocześnie wyrazisty przód oraz czysta forma boków nadwozia nadają T-Roc'owi zdradzający moc i pewność siebie charakter.

Volkswagen T-RocVolkswagen T-Roc fot. Volkswagen

Zadziorny charakter

To stylowe auto na każdym kroku podkreśla swój zadziorny charakter. Sylwetka sportowego coupe sprawia, że obok T-Roca trudno przejść obojętnie.

Styliści zadbali o wiele smaczków, które sprawiają, że T-Roc przyciąga wzrok. Duży wlot powietrza nawiązuje do masywnych, flagowych SUV-ów. Z kolei czarne progi i nadkola świadczą o terenowych umiejętnościach - T-Rocowi nie straszne są najwyższe krawężniki w miejskiej dżungli ani wycieczka na bezdroża poza miastem. Piękny tył z charakterystycznymi końcówkami wydechu mówi o sportowym zacięciu modelu. T-Roc dzięki nowoczesnym i oszczędnym silnikom potrafi być bardzo dynamiczny i oferuje kierowcy mnóstwo frajdy z jazdy.

Volkswagen T-RocVolkswagen T-Roc fot. Volkswagen

Trudno na drodze znaleźć dwa takie same T-Roc'i

Już sam wygląd crossovera mówi wiele o jego kierowcy. Na ulicy trudno spotkać dwa takie same T-Roc’i, bo kierowca ma przed sobą imponujące możliwości personalizacji.

„Wyróżnij się z tłumu” – zakrzyknęli styliści Volkswagena. Oprócz koloru nadwozia T-Roc'a mamy dodatkowo do wyboru kolory dachu, obudowy lusterek zewnętrznych i przedniego słupka. Jako uzupełnienie lakieru nadwozia w przypadku wersji Premium można na życzenie wybrać kolor czarny lub czerwony Flash, który jeszcze bardziej podkreśli sportowy charakter Volkswagena T-Roc'a. Dla wersji Advance do wyboru jest kolor czarny, biały Pure, brązowy Black Oak metalik lub czerwony Flash.

Wybierając kolor, który najbardziej odpowiada gustowi kierowcy, wprowadzamy interesujące kontrasty i ciekawe akcenty, które inni zapamiętają i które będą miały duży wpływ na indywidualny charakter crossovera.

Każdy Volkswagen T-Roc to samochód wyjątkowy, dostosowany do preferencji swojego kierowcy.

Volkswagen T-RocVolkswagen T-Roc fot. Volkswagen

Wyjątkowe wnętrze

Za awangardowym nadwoziem idzie równie wyjątkowe wnętrze. To kierowca decyduje, czy wnętrze ma być stonowane, czy będzie też przyciągać wzrok kontrastowymi kolorami.

Kabinę T-Roc’a można w pełni dopasować do swoich preferencji. Kierowca wybiera kolor panelu na desce rozdzielczej. Wybrany kolor znajdzie się także na drzwiach i na konsoli środkowej. Również kolorystyka tapicerki tkaninowej Tracks 4 będzie dopasowana do koloru wnętrza.

Volkswagen T-RocVolkswagen T-Roc fot. Volkswagen

W Volkswagenie T-Roc można nawet dostosować do swoich preferencji wirtualne zegary przed oczami kierowcy. To jedyny samochód w tej klasie, który oferuje takie rozwiązanie.