Amerykanka Mackenzie Dern coraz bliżej UFC. Jest nie tylko silna, ale też kusi na Instagramie

Silna, odważna, waleczna i piękna - Mackenzie Dern to amerykańska gwiazda UFC! Mistrzyni świata w jiu-jitsu, choć ma zaledwie 24-lata ma już za sobą wiele sukcesów. Na Instagramie kusi swoich fanów niesamowitą sylwetką!

Mackenzie Dern to zawodniczka UFC, która na swoim Instagramie często podkreśla, że ciężko trenuje i dba o formę, ale nie tylko... Amerykanka lubi chwalić się swoim ciałem. Nie wstydzi się pokazywać sylwetkę, która zresztą jest bardzo atrakcyjna.  

Zawodniczka nie boi się mocnego treningu, potu, a nawet krwi... Jednak mimo swojego mocnego charakteru, Dern wyglada bardzo kobieco! 

Aktualnie Mackenzie Dern jest w UFC, jednak niegdyś była związana z MMA. Jej celem jest zostać mistrzynią świata. Czy uda jej się spełnić marzenia? 

Jak widać gwiazda jest bardzo zdeterminowana. Niebawem stoczy kolejną walkę. Amerykanka znalazła się w karcie walki gali UFC 224, która 12 maja odbędzie się w Rio de Janeiro. Jej rywalką będzie Amanda Bobby Cooper. To jedna z ważniejszych walk dla zawodniczki UFC, gdyż ta odbędzie się w rodzinny kraju jej ojca. 

Ojciec to wielki auorytet dla zawodniczki. To on zaraził córke pasją do sportów walki. W dodatku sam jest wielokrotnym Mistrzem Świata w brazylijskim jiu-jitsu, a aktualnie trenerem.