Jest nie tylko piękna, ale też niesamowicie zdolna. Poznajcie Ewę Brodnicką

Ewa Brodnicka to była mistrzyni Europy oraz aktualna mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. Jest jedną z najpiękniejszych pięściarek na świecie. Ewa udowadnia, że sporty walki w żaden sposób nie odbierają kobiecości.

Boks, ze względu na swój dość brutalny charakter, zazwyczaj kojarzy nam się z mężczyznami. Kiedy słyszymy, że na ringu biją się kobiety, z pewnością nie wyobrażamy sobie kobiecych, pełnych wdzięku piękności. Jedak Ewa Brodnicka jest jednym z tych wyjątków, które łączą w sobie twardy charakter z nieprzeciętną urodą.

Ewa BrodnickaEwa Brodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka

Sport nie tylko dla mężczyzn

Ewa Brodnicka jest piękną oraz bardzo zadbaną kobietą. Patrząc na niektóre jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że jest ona jedną z lepszych pięściarek na świecie. Filigranowa brunetka raczej przypomina modelkę niż waleczną fighterkę.

Ewa BrodnickaEwa Brodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka

Jej dieta oraz treningi na Instagramie

Na swoim profilu na Instagramie nie tylko publikuje zdjęcia w kobiecych strojach, czy te zrobione podczas walk. Ewa regularnie dzieli się z fanami także zdjęciami i filmikami z treningów, pokazując jak ciężkie są czasem jej treningi. Oprócz aktywności dzieli się także swoją dietą pokazując, że jest to podstawa podczas przygotowywania formy. Pięściarka korzysta z cateringu dietetycznego, który jest dla niej zdecydowanie wygodniejszy niż codzienne przygotowywanie posiłków.

Ewa BrodnickaEwa Brodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka www.instagram.com/ewabrodnicka

Boks ukształtował jej sylwetkę

Boks to jeden z najstarszych sportów świata, który znany był już w starożytności. Trening ten rozwija niemal wszystkie ważne mięśnie ciała oraz rzeźbi sylwetkę. Trenowanie boksu z powodzeniem może zastąpić tradycyjny trening na siłowni, który służy rzeźbieniu sylwetki ciała i poprawieniu kondycji fizycznej. Boks to jeden z tych sportów, który świetnie spala tkankę tłuszczową i modeluje sylwetkę. Nic więc dziwnego, że Ewa pochwalić się może takim ciałem, którego może pozazdrościć jej niejedna kobieta.