Michelle Lewin, znana na Instagramie fitnesska zachwyca urodą i... siłą!

Michele Lewin to gwiazda fitness, którą na Instagramie śledzi ponad 12 milionów osób. Idealnie wysportowana, krągła figura, płaski umięśnionych brzuch i jędrne pośladki. Sylwetka Michelle Lewin uchodzi za idealną w świecie fitness i kulturystyki.

Michelle Lewin od zawsze dbała o swoją sylwetkę. Od początku swojej drogi zawodowej zmuszała ją do tego praca - gwiazda była niegdyś modelką, brała udział w pokazach mody i sesjach zajęciowych. Jednak szybko doszła do wnoisku, że nie taką drogą chce iść. Zamiast szpilek wybrała sportowe buty, a wybieg zamieniła na siłownię. Jej szczupłe, wychudzone ciało zamieniło się w wysportowane i umięśnione. W taki oto sposób z modelki modowej Michelle przebranżowiła się w modelkę fitness.

instagram.com/michelle_lewininstagram.com/michelle_lewin instagram.com/michelle_lewin instagram.com/michelle_lewin

Trenerka przez wiele lat budowała swoją markę osobistą w internecie. Zaczynała od faceboka, później założyła konto na Instagramie. Szybko zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów. Jej pierwszym osiągnięciem była okładka w duńskim magazynie oraz wenezuelskie wydanie "Playboy'a". Później jej wizerunek rozprzestrzenił się na cały świat. 

Dzisiaj Michelle to nie tylko jedna z najpopularniejszych modelek fitness, ale również jedna z najpopularniejszych trenerek. Jej wiedza i doświadczenie związane z treningiem i odżywianiem, imponuje milion osób na całym świecie. Gwiazda pojawia się i wykłada na konferencjach związanych ze sportem sylwetkowym. Niedawno Michelle pojawiła się w Polsce na konferencji PEI. 

Michelle Lewin, znana na Instagramie fitnesska zachwyca urodą i... siłą!Michelle Lewin, znana na Instagramie fitnesska zachwyca urodą i... siłą! https://www.instagram.com/michelle_lewin https://www.instagram.com/michelle_lewin

Treningi fitness modelki 

Gwiazda fitness trenuje 5 razy w tygodniu pod okiem trenerów. Jej treningi są bardzo intensywne i wycieńczające, co często pokazuje na swoim Instagramie. Trenerka przeplata treningi siłowe z interwałowymi. Jednak nie zamyka swej aktywności jedynie w sali fitness. Michelle kocha sport i często w ramach cardio jeździ na rolkach, rowerze, niekiedy biega albo pływa. 

W treningu siłowym skupia się na pewnych partiach ciała. Jej głównym celem treningowym są pośladki i brzuch. Jej plan treningowy rozpisany jest w taki sposób, by nie obciążać tych samych partii mięśniowych z treningu na trening. W dni nietreningowe trenerka stawia na regenerację. 

Michelle Lewin, znana na Instagramie fitnesska zachwyca urodą i... siłą!Michelle Lewin, znana na Instagramie fitnesska zachwyca urodą i... siłą! https://www.instagram.com/michelle_lewin https://www.instagram.com/michelle_lewin

Dieta Michelle Lewin

Dieta układana jest również przez specjalistów. Trenerka jada aż 6 posiłków dziennie, mniej więcej co 2-3 godziny. Swój dzień zaczyna od 8:00, a kończy ok 22:00. Śniadanie zazwyczaj składa się z węglowodanów i białka. Jednak większość posiłków składa się z białka i tłuszczu. Michelle je dużo mięsa, jest ono niemalże w każdym posiłku. Jej dieta wzbogacona jest suplementami, głownie są to aminokwasy i odżywki białkowe. Natomiast jej ulubionym posiłkiem są naleśniki z odżywką białkowa o smaku wanilii z mlekiem migdałowym, słodzone stewią.

Michelle idolką milionów

Mnóstwo kobiet marzy o tym, by wyglądać, jak modelka. Trzeba przyznać, że gwiazda wkłada w to ogrom pracy. Niemalże całe jej życie przystosowane jest pod trening i dietę. Jednak, jak zapewnia gwiazda, by cieszyć się ładną, wyrzeźbioną sylwetka wystarczy poświęcić na trening zaledwie 30 minut. Podkreśla, że najważniejszą rzeczą jest dieta. Jeśli będziemy prawidłowo się odżywiać i regularnie trenować, to szybko zauważymy efekty. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.