Ewa Chodakowska będzie mieć swoje zawody sportowe. Żeby wygrać Choda Games trzeba być najlepszym w 7 konkurencjach. Jakich?

Ewa Chodakowska ma swoją siłownię, markę ze zdrową żywnością, a już wkrótce będzie miała również swoje zawody "Choda Games". O co w nich będzie chodzić i jak można wygrać? Zobaczcie sami.

Pierwsze takie zawody w Polsce

Czegoś takiego jeszcze nie było! Ewa Chodakowska cały czas się rozwija i tym razem postanowiła stworzyć swoje zawody. Choda Games będzie miało swoją premierę podczas majowych targów Go Active Show w podwarszawskim Nadarzynie. Dla kogo są te zawody? Jak czytamy na stronie organizatora w Choda Games może wziąć udział każdy, kto nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. 

KAŻDY fan aktywności fizycznej niemający przeciwwskazań zdrowotnych. Zawody mają otwarty charakter, skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Aby wziąć w nich udział, nie musisz być doświadczonym sportowcem - piszą organizatorzy. 

Choda Games opiera się na ćwiczeniach obwodowych, których jest tylko siedem. W każdej turze startuje maksymalnie 7 uczestników, wykonując kolejno 7 stacji sportowych. Jakich?

7 ćwiczeń w Choda Games

7 ćwiczeń w Choda Games7 ćwiczeń w Choda Games www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa

Żeby wygrać Choda Games trzeba być najlepszym w 7 konkurencjach, które proponuje nam Ewa Chodakowska. Oto one:

1. Bieg wahadłowy (dystans 200 m), 2. Skoki na skrzynię (20 powtórzeń), 3. Jazda na rowerze spinningowym Technogym (dystans 1 km), 4. Burpees (20 powtórzeń), 5. Ćwiczenia na wioślarzu Technogym (dystans 0,5 km), 6. Spacer farmera z kettlami (dystans 80 m), 7. Ćwiczenie w siadzie równoważnym z piłką lekarską (40 powtórzeń),

Wygrywa osoba, która wykona poprawnie najszybciej wszystkie 7 ćwiczeń. Zobaczcie co będzie można wygrać, bo jest o co walczyć: 

NAGRODA GŁÓWNA: nagroda pieniężna: 5.000 zł, Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską (obóz treningowy), roczny zapas produktów BE RAW, sety treningowe marki adidas, kosmetyki adidas.

2. MIEJSCE: roczny zapas produktów BE RAW, sety treningowe marki adidas, kosmetyki adidas.

3. MIEJSCE: roczny zapas produktów BE RAW, kosmetyki adidas.

Chodakowska długo trzymała to w tajemnicy

Ewa sama na swoim Instagramie przyznała, że jest dumna z tego, że tak długo udało jej się to trzymać w tajemnicy. 

Pierwszy raz dałam radę trzymać koński jęzor za zębami. Daj znać, czy podejmiesz WYZWANIE?- pyta Ewa. 

Fani są zachwyceni tym pomysłem! Jak możecie się domyślać fani od samego początku są zachwycenie Choda Games i trudno się dziwić, bo czegoś takiego jeszcze nie było. Do tej pory Ewa pobijała rekordy Guinessa w różnych konkurencjach, ale chyba nikt nie przypuszczał, że stworzy swoje własne zawody. Kto wie, może już wkrótce wpiszą się one na stałe do rywalizacji sportowej. 

Fani są zachwyceni tym pomysłemFani są zachwyceni tym pomysłem www.instagram.com/chodakowskaewa www.instagram.com/chodakowskaewa