Najpierw trenowała lekkoatletykę, a teraz jest dziewczyną naszego najlepszego skoczka. Poznajcie Agnieszkę Lewkowicz

Maciej Kot to jeden z naszych najlepszych skoczków. Przystojny sportowiec może również pochwalić się seksowną i zdolną żoną, która kiedyś trenowała lekkoatletykę. Poznajcie jego wybrankę Agnieszkę Lewkowicz!

Agnieszka Lewkowicz to dziewczyna Macieja Kota 

Para spotyka się ze sobą od ponad trzech lat, a Agnieszka jest dla swojego chłopaka nie lada wsparciem. W jednym z wywiadów jakiś czas temu przyznała, że czasem musi znosić jego humory, a z kolei Maciej Kot jest jej za to bardzo wdzięczny. 

Bardzo doceniam to, że wytrzymuje mój tryb ciągłych wyjazdów oraz niesympatyczne czasem odreagowywanie złych występów. Nie każda dziewczyna jest do tego zdolna - powiedział Kot w jednym z wywiadów.

Agnieszka Lewkowicz to dziewczyna Macieja KotaAgnieszka Lewkowicz to dziewczyna Macieja Kota www.instagram.com/agalewkowicz www.instagram.com/agalewkowicz

 Ma za sobą sportową karierę 

Wielu zachwyca się nad jej niesamowicie wyrzeźbionym ciałem i okazuje się, że tak jak jej chłopak również Agnieszka była związana ze sportem przez wiele lat. Dziewczyna trenowała lekkoatletykę i specjalizowała się w biegu 400 m przez płotki. Niestety kontuzja wykluczyła ją z dalszych startów. 

Ma za sobą sportową karieręMa za sobą sportową karierę www.instagram.com/agalewkowicz www.instagram.com/agalewkowicz

Jest trenerką personalną

Miłość do sportu jednak w niej została, bo na co dzień Lewkowicz intensywnie ćwiczy na siłowni, a także jest trenerką personalną. Ponadto dziewczyna Macieja Kota uwielbia kibicować naszej Reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

Jest trenerką personalnąJest trenerką personalną www.instagram.com/agalewkowicz www.instagram.com/agalewkowicz

Uwielbia zdrowo gotować 

Czego można było się po niej spodziewać, w końcu sportowcy zawsze przykładają szczególną uwagę do zdrowego stylu życia, a także prawidłowej diety. Agnieszka uwielbia także tradycyjne przepisy na słodycze zamieniać na te w wersji fit. 

Uwielbia zdrowo gotowaćUwielbia zdrowo gotować www.instagram.com/agalewkowicz www.instagram.com/agalewkowicz

Ma boskie ciało 

Dzięki temu, że przez wiele lat biegała, a także teraz nadal jest bardzo aktywna fizycznie Agnieszka Lewkowicz może pochwalić się boskich ciałem, które chętnie pokazuje w swoich social mediach. Spójrzcie tylko na jej brzuch! 

Ma boskie ciałoMa boskie ciało www.instagram.com/agalewkowicz www.instagram.com/agalewkowicz