Karolina Bojar cieszy się coraz większą popularnością. Mówi o niej cały świat

Karolina Bojar to 21-letnia sędzia piłkarska, która cieszy się coraz większą popularnością. Nic jednak dziwnego. Dziewczyna oprócz nietypowej dla kobiety pasji, pochwalić się może nieprzeciętną urodą.

Na świecie przyjęło się, że sędziowaniem meczów piłki nożnej zajmują się przede wszystkim mężczyźni. Co ciekawe jednak, obecnie coraz więcej kobiet również świetnie odnajduje się w tej roli! W gronie najpopularniejszych młodych polskich sędziów piłkarskich, znajdziemy właśnie ją: 21-letnią Karolinę Bojar.

Karolina BojarKarolina Bojar www.instagram.com/bojarmeow www.instagram.com/bojarmeow

Piękną Polką zachwycają się nią nie tylko kibice, czy polskie media, ale także zagraniczne portale! Nie jest to jednak nic dziwnego, gdyż dziewczyna nie dość, że jest zdolna, to jeszcze wyjątkowo piękna oraz inteligentna. 

Nawet brytyjska gazeta "The Sun" jest oszołomiona urodą Karoliny Bojar. Poświęcili jej bowiem długi artykuł, w którym napisali, że jej zdjęcia w bikini mają zwolenników na całym świecie. 

Karolina BojarKarolina Bojar www.instagram.com/bojarmeow www.instagram.com/bojarmeow

W sędziowaniu najbardziej pociąga mnie adrenalina i wyzwanie. Żaden mecz nie jest taki, jak poprzedni. Nie ma tutaj rutyny, szarej codzienności. Nie można niczego zaplanować od A do Z i właśnie to jest najfajniejsze - powiedziała Karolina w jednym z wywiadów

Jako sędzia, Karolina musi dbać o swoją kondycję fizyczną. Regularnie trenuje więc na siłowni, co przekłada się nie tylko na dobrą formę na boisku, ale również na fenomenalnie zgrabną sylwetkę.

Karolina BojarKarolina Bojar www.instagram.com/bojarmeow www.instagram.com/bojarmeow