Auto dla odważnych kobiet! Sylwia Nowak i Julita Kotecka-Nerek przetestują nowy model Volkswagena T-Roc

Nowoczesny SUV, zachwycający niepowtarzalną stylistyką? Taki jest właśnie nowy model Volkswagena T-Roc! Sylwia Nowak i Julita Kotecka-Nerek, ambasadorki Myfitness.pl, pokażą, że masywny SUV może być idealnym wyborem dla kobiet i sprawdzi się w każdych warunkach.

Już niedługo Sylwia Nowak i Julita Kotecka-Nerek wyruszą w "MYFITNESS ON THE ROAD" i pokażą ekscytujące wyzwania. Ruszcie razem z nami na podbój miasta i nowych zaskakujących kierunków.

Aktorka, modelka, piosenkarka i pasjonatka zdrowego stylu życia - Sylwia Nowak, pokaże wam nietypowe miejsca w Warszawie, w których możecie zrobić porządny trening. Boks na plaży, bungee fitness, to tylko niektóre z nich.

Z kolei biegaczka Julita Kotecka-Nerek, zabierze was w niecodzienne miejsce, w którym nie tylko zrobicie solidny trening, ale także będziecie mieli szansę oderwać się od codzienności i spędzić czas w otoczeniu przepięknej natury.

Będziemy inspirować i zachęcać do podjęcia kolejnych wyzwań, które dostępne będą dla każdego. Wystarczy tylko chcieć i droga należy do Ciebie!