Poznaj bliżej piękną i zdolną Sylwię Nowak, uczestniczkę akcji "MYFITNESS ON THE ROAD

Piosenkarka, aktorka, blogerka, a od niedawna trenerka fitness. Utalentowana Sylwia Nowak już wkrótce wyruszy wraz z naszymi redaktorkami w "MYFITNESS ON THE ROAD", by przekonać się jak masywny SUV sprawdza się w terenie.

Sylwia to zdecydowanie dziewczyna Internetu. Zdrowy tryb życia i sport, z pasji stał się jej stylem życia. Bez niego nie wyobraża sobie dnia. Dziś oprócz biegania i fitnessu, Sylwia rekreacyjnie trenuje boks, a niedawno ukończyła kurs instruktorki fitness. Jak sama często podkreśla, sport pomógł jej przetrwać trudne chwile, daj jej siłę do działania i nauczył ją dyscypliny, którą Sylwia przekłada też na inne sfery życia m.in. na muzykę.

Sylwia, jako początkująca wokalistka, wydała singiel, który jest zapowiedzią całego albumu. Poza miłością do śpiewu i gry na fortepianie, Sylwia kocha aktorstwo i występy przed kamerę, co niejednokrotnie udowodniła grając epizody w serialu "Na Wspólnej", w filmie "The Model", czy "Wkręceni 2"  - z wzajemnością, co można łatwo zauważyć po jej epizodach w takich tytułach jak m.in. "Na Wspólnej", filmie "The Model" czy komedii "Wkręceni 2" oraz "Miłość na bogato". 

W mediach społecznościowych Sylwia wydaje się być normalną "dziewczyną z sąsiedztwa", która cierpliwie pracuje na swój sukces. Na co dzień w social mediach influencerka pokazuje, jak wygląda jej codziennie życie, co staje się inspiracją dla wielu fanów w dziedzinie lifestyle'u. Głównie mody, sportu i pielęgnacji.