MYFITNESS ON THE ROAD. Julita Kotecka-Nerek już wkrótce zabierze Was w zaskakujące miejsce, gdzie można zrobić trening i odpocząć

Julita, trenerka personalna i miłośniczka biegania już niedługo pokaże Wam, jak aktywnie spędza czas w miejscu niedaleko Warszawy. Jako uczestniczka MYFITNESS ON THE ROAD udowodni, jak masywny SUV sprawdzi się w trudnych warunkach.

Już niedługo ekipa Myfitness wraz z Julitą Kotecką-Nerek wyruszy w niedaleką podróż do Miastkowka, miejscowości oddalonej 130 km od Warszawy. To właśnie tam Julita wraz ze swoim mężem Pawłem organizują swoje obozy treningowe. Stawiają na rozruch, trening crossfitowy i trening biegowy. Tym razem zabrali ekipę Myfitness do swojego treningowego miejsca, jak sami mówią jest to Stodoła, w której znajdziecie absolutnie wszystkie sprzęty potrzebne do zrobienia mocnego treningu!

Ekipa Myfitness razem z Julitą i Pawłem ruszą w zaskakującą przygodę do Miastkowa nowoczesnym modelem Volkswagena T-Roc, aby przekonać się, jak sprawdza się na trasie i w trudnych warunkach. Sprawdzą również, czy jest to idealny samochód dla aktywnych kobiet, które kochają wyzwania.


Julita opowie, jak wpadli na pomysł stworzenia miejsca, które będzie sportową alternatywą dla treningu w mieście, gdzie można nie tylko potrenować, ale również odpocząć w pięknym otoczeniu, w przestrzeni zielonej. To właśnie w tym miejscu można skupić się w 100 proc. na wysiłku fizycznym, a nasza głowa może odpocząć.

Hello monday ! ????????????

Post udostępniony przez Julita Kotecka (@julitakotecka_runner) Gru 3, 2017 o 10:42 PST

Podciąganie na drabinkach, przerzucanie koła, wyskoki na skrzynię i bieg wokół jeziora. To jest aktywność, którą uwielbia Julita i tym razem dołączy do nas ekipa myfitness.

Po tak aktywnym weekendzie, łatwiej stawić czoła wyzwaniom w Warszawie.