Chodakowska i Lewandowska udostępniły wspólne zdjęcie. Królowe polskiego fitnessu zamykają usta hejterom

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska opublikowały na Instagramie wspólne zdjęcie. Czy konflikt między nimi jest jedynie wymysłem mediów?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na wspólnym zdjęciu 

W środowy wieczór na Instagramie Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej pojawiło się wspólne zdjęcie trenerek. Tego chyba nikt się nie spodziewał, bo od lat w mediach pojawiają się informacje o tym, że obie panie zaciekle ze sobą konkurują. Czy to zdjęcie jest wystarczającym dowodem na to, że w rzeczywistości wszystko między nimi gra?

Ostra Ewa Chodakowska nie przebiera w słowach odpowiadając fance. Co ją tak rozwścieczyło?

Przypomnijmy, że kilka lat temu Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska zapewniały, że grają do jednej bramki, nie ma między nimi konkurencji.

Prawdziwe KOBIETY poprawiają nawzajem swoje korony @annalewandowskahpba <3 Pozdrawiamy wszystkich... bez wyjątku - napisała Ewa Chodakowska pod swoim zdjęciem.

Z wypowiedzi trenerek możemy wnioskować, że konflikt między nimi nie istnieje, jest jedynie wymysłem mediów, a w życiu codziennym, zamiast walczyć - wspierają się.

Ewa Chodakowska została aktorką? W październiku zobaczymy ją w kinach

Chodakowska i Lewandowska we wspólnym projekcie? 

To mogłoby się okazać najgłośniejszą współpracą tego sezonu! Na razie żadna z trenerek nie wypowiedziała się na ten temat, ale możemy już przypuszczać, o co chodzi.

Kilka dni temu Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała post, w którym zapowiedziała, że zaczyna walkę z hejterami, która w przyszłym roku ma być zwieńczona wielką kampanią. Na razie nic więcej nie wiadomo. Możemy podejrzewać, że jedną z osób, która weźmie w niej udział, będzie właśnie Ewa Chodakowska, która od lat zmaga się z hejtem i również wielokrotnie podkreślała, że się na to nie godzi.

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska, codziennie mierzą się ze złośliwymi komentarzami i opiniami na swój temat. Jeśli więc zjednoczą siły, mają szansę sporo zdziałać.

Anna Lewandowska zaczyna walkę z hejterami. Stworzyła specjalną kampanię

Lepiej się wspierać, niż spierać 

Zaskoczeni fani Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej w komentarzach pod zdjęciami wyrażają swoje zadowolenie z faktu, że ich idilki się wspierają.

Zdjęcia skomentowały także Sara Boruc Mannei, Marina Łuczenko-Szczęsna, Joanna Opozda, czy Sylwia Nowak.

Pod zdjęciem trenerek pojawił się także komentarz Vogule Poland - popularnego profilu w sieci: "Gdzie jest krew?" Chodakowska w okamgnieniu odpowiedziała:

W żyłach!

Jak widać, dobry humor obu trenerkom dopisuje i można chyba jednoznacznie stwierdzićć, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska się po prostu lubią.

Świetnie, wreszcie razem! W ten oto sposób podałyście największa porcję pozytywnej energii.
Superrr. Jem z Anią, ćwiczę głównie z Ewą. Obie uwielbiam.
Brawo dziewczyny!

Fani Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej chętnie zobaczyliby obie trenerki we wspólnym projekcie. Może to się wydarzy już na początku przyszłego roku przy okazji kampanii przeciwko hejtowi? 

Healthy Year by Ann 2019. Anna Lewandowska wypuściła nowy kalendarz. Ile kosztuje i gdzie go kupić?

 
Więcej o:
Komentarze (7)
Chodakowska i Lewandowska na wspólnym zdjęciu
Zaloguj się
 • timbwolf3

  Oceniono 3 razy 3

  Super, jem sam, ćwiczę sam i nie napycham portfela Ann

 • art_102

  Oceniono 3 razy 3

  Czy kobieta, ktora każe cukrzykom leczyć się miodem i namawia do spozywania gęsiego smalcu jako najwiekszego źródła bialka, może być da kogokolwiek konkurencją? Chyba dla kolejnych idiotów.Za jej tego typu porady, przyznano nagrodę za największą bzdurę roku.
  Co do ćwiczeń, to zdecydowanie wole ćwiczyć według wskazówek Chodakowskiej, która sama jest ich najlepszą reklamą - pięknie wyrzeźbione ciało, talia tyłek. Przecież nie po to ćwiczę zeb wyglądać ja obciosany kołek z widoczną masą tłuszczową. Tak, tak, nie patrzcie na wyretuszowane do bólu zdjęcia byAnn, na wydłużone nogi tylko na real, a ten jest kiepski,. Chodakowska jak się rozbierze nie musi mówić czym się zajmuje bo to widać.
  Co do przygotowywania przez byAnn osobiście potraw, to warto zauważyć ze dostarczają jej je pod drzwi z cateringu od Pascala a ona potem fotografuje i wrzuca do netu jako swoje. Raz sie to wydało, szybko zniknęło z netu, ale mleko sie wylało.
  No a twierdzenieLewandowsiej że jest pionierem zdrowych batonów na polskim rynku to już bufonada granicząca z groteską i kompletna ignorancja. Zdrowe batony z czystych ziaren, suszonych owoców, miodu orzechów itp. w róznych konfiguracjach smakowych i składnikowych istniały w Polsce już w latach 70., Wcinali je nasi rodzice wcinaliśmy i my. Kupowało sie w Społem albo Herbapolu i to było 100% zapowiadanych składników - żadne przemiały i papki, po prostu całe ziarna orzechy, owoce. Pycha.
  Na marginesie, mimo pompowania kasy męża w ten "interes", Lewa osiagnęła dochody ok. 2 mln a Chodakowska 12 mln. No też jedna sie bawi w biznes, druga go robi, sama od podstaw i z tego żyje.

 • panbies

  Oceniono 2 razy 2

  To zamykają insta i fejsa?

 • dank-a11

  Oceniono 1 raz 1

  O Lewej: przyczepilo sie g...o okretu i mowi plyniemy.

 • koenzymq10

  0

  Nasza szkapa by ann

 • janamalin

  0

  Kto to są te dzidzie?

 • lilo150

  0

  jp jaka ohyda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX