Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret?

Wielkimi krokami zbliża się grudniowy pokaz Aniołków Victoria's Secret. Od dłuższego czasu w szeregach modelek brakuje polskiego akcentu, ale może się to wkrótce zmienić. Czy swoje wielkie marzenie spełni w końcu Sandra Kubicka?

Pokaz Victoria's Secret 

Na ten pokaz co roku czekają wszyscy fanatycy piękna i mody. Aniołki Victoria's Secret uważane są za jedne z najseksowniejszych kobiet na świecie, a same pokazy to niesamowite show. Na wybiegu pojawiają się nie tylko modelki, ale również gwiazdy muzyki, które swoimi występami uświęcają całe wydarzenie. 

Podczas tych pokazów wielokrotnie mogliśmy oglądać polskie modelki takie jak Anja Rubik, Monika Jac Jagaciak czy Magdalena Frąckowiak. Od dłuższego czasu jednak żadna z Polek nie pojawiała się na wybiegu wśród Aniołków. Wiemy, że ogromnym marzeniem Sandry Kubickiej było pojawienie się wśród modelek Victoria's Secret, ale to nie ona została zaproszona na casting w Nowym Jorku, a inna polska modelka.

Paulina Frankowska zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret? 

Tegoroczne przesłuchania do grudniowego pokazu Victoria's Secret odbyły się w miniony czwartek w Nowym Jorku. Wśród zaproszonych modelek pojawiła się pochodząca z Tczewa 20-letnia Paulina Frankowska. Choć ma niewielkie doświadczenie, bo pracuje w branży od zaledwie dwóch lat, to na swoim koncie ma sporo sukcesów. Na swoich pierwszych tygodniach mody w sezonie jesień/zima 2016 wystąpiła w aż 19 pokazach, które zapewniły jej status jednej z najbardziej obiecujących "nowych twarzy". W kolejnych miesiącach wzięła udział w kampanii Prady i katalogu Valentino. Podczas czwartkowego castingu pojawiła się w prostej stylizacji bladoróżowymi spodniami i kusą, czarną bluzką. 

Myślicie, że to właśnie ona wejdzie w szeregi Aniołków Victoria's Secret?

Paulina Frankowska na Instagramie 

Modelka na swoim Instagramie jest bardzo aktywna. Często chwali się zdjęciami z sesji, w których brała udział, ale również ukazuje rąbka swojego codziennego życia. Jej ogromnym atutem jest wysportowana sylwetka, która może otworzyć jej drogę do pokazu Victoria's Secret. 

Zobaczcie Paulinę Frankowską na Instagramie. 

Sportowy akcent u Pauliny Frankowskiej 

Okazuje się, że przed tym, jak została modelką Paulina Frankowska grała w... piłkę ręczną. Przeglądając jej instagram możemy natrafić na zdjęcia z czasów, kiedy grała w jednym z Tczewskich klubów. 

Karolina Szostak zamieniła post dr Dąbrowskiej na kolejną dietę. Schudnie jeszcze więcej?

Anna Wendzikowska pod ostrzałem krytyki za leżenie na brzuchu w ciąży. Fanki bezlitosne

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu photoshopuje zdjęcia? Najnowsza fotka w bikini zastanawia

Roma Gąsiorowska wygląda, jak trenerka fitness. To zasługa teamu Anny Lewandowskiej