Aktorka "Klanu" Aleksandra Nieśpielak totalnie nago na plaży. Nie za ostro?

Aleksandra Nieśpielak to aktorka, która gra głównie w serialach. szersze grono publiczności kojarzy ją z takich produkcji, jak "Klan" czy "Pierwsza miłość". Do tej pory na jej profilu nie pojawiały się aż tak odważne zdjęcia. Nie przesadziła?

Aleksandra Nieśpielak jest aktorką 

Naga Christina Aguilera "Może nie jestem doskonała, ale nie jestem sztuczna"

Aleksandra Nieśpielak jest aktorką znaną głównie z serialu "Klan". Do tej pory nigdy nie było o niej tak głośno jak teraz. Ma męża Macieja i dwóch synów. Warto dodać, że Aleksandra Nieśpielak w tym roku skończyła 45 lat. Tym bardziej mogą dziwić zdjęcia, które pojawiły się na jej Instagramie. 

"Lata mijają, uroda przemija". Martyna Wojciechowska w 2001 roku, jak nie ona

Aleksandra Nieśpielak pokazała się nago na Instagramie 

Od dłuższego czasu w social mediach możemy zaobserwować trend nagości. Coraz więcej polskich gwiazd decyduje się na odważne zdjęcia, które później lądują w sieci. Do tego grono zalicza się np. Maja Sablewska czy Magdalena Frąckowiak. Właśnie dołączyła Aleksandra Nieśpielak. 

Aktorka na swój profil wrzuciła dwa zdjęcia, gdzie na jednym leży nago na piasku, a na drugim zasłania nagie piersi odpalając papierosa. 

Ooo ale mnie przytkało... Pani Olu mega przepiękne zdjęcie.. Wygląda pani bosko... - komentowali fani.

Justyna Steczkowska eksponuje boskie ciało na wideo. Filmik komentuje Anna Lewandowska

Ładna, seksowna i NORMALNA !!!! Ile lasek marzy o tym, by raz w roku poopalać się na golasa ? Raczej wszystkie. Tylko ta, piepr****, zaściankowa pruderia!!! - napisał ktoś inny.

Czy takie zdjęcia będą jej przepustką do większej kariery? A może aktorka przesadziła? 

Katarzyna Niezgoda pozuje w bikini: 'Nie boję się odważnych ujęć'

Więcej o: