Columbia, The North Face i J. Wolfskin - kurtki w sam raz na piesze wycieczki

Już najwyższy czas pożegnać się z grubymi, puchowymi kurtkami! Zastąp je lekkimi modelami, idealnymi na piesze wycieczki. Znane marki outdoor mają dla ciebie świetne propozycje!

Columbia

Mimo, że do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zaopatrzyć się w nieco lżejsze ubrania, które zapewnią ci komfort przez cały sezon. Lekkie kurtki wykonane z wodoodpornych i chroniących przez wiatrem materiałów będą strzałem w dziesiątkę! Mimo, że przejściówki mogą wydawać się cienkie, to nic tak cię nie ogrzeje jak modele typu softshell, które utrzymują ciepło nawet w bardzo niskich temperaturach. Pod luźniejsze, wodoodporne kurtki możesz dodatkowo założyć odzież termiczną.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

The North Face

Wiosenna pogoda potrafi być nieobliczalna - warto ubierać się wtedy na cebulkę. Jeśli wybierasz się na długi spacer, załóż pod kurtkę odzież termiczną - nic cię wtedy nie zaskoczy! Jeśli jednak jest zbyt ciepło na dodatkową warstwę ubrań, wystarczy koszulka z krótkim rękawem. Tak na wszelki wypadek, zawsze możesz wziąć kurtkę ze sobą i wcale nie musisz jej zakładać. Jest na tyle lekka, że nie będzie dla ciebie żadnym ciężarem, nawet jeśli miałabyś nosić ją ze sobą przez cały dzień. Kto wie, może przyda ci się w najmniej oczekiwanym momencie?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Jack Wolfskin

Kurtki przejściowe - zwłaszcza typu softshell lub pikowane, to świetne rozwiązanie na początek wiosny. Firmy takie jak Columbia, The North Face czy Jack Wolfskin mają propozycje nie do odrzucenia! Wśród bogatych kolekcji znajdziesz modele, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Na co dzień wybierz kurtkę wykonaną z lekkiego materiału. Jeśli jednak czeka cię dłuższa wyprawa, postaw na porządny, wodoodporny model, najlepiej z kapturem.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej lekkich kurtek outdoor na długie wycieczki znajdziesz poniżej!

Więcej o: