Puma Fierce, Reebok Hayasu, Nike Huarache - designerskie modele dla odważnych

Sięgnij po designerskie sneakersy od których nie sposób oderwać oczu! 3 modele znanych marek już na ciebie czekają. Sprawdź!

Puma Fierce

Wszystkie modele butów wydają ci się oklepane i nie możesz znaleźć nic, co jest warte twojej uwagi? Wybrałyśmy takie sneakersy, które z pewnością zawrócą ci w głowie! Wystarczy chociażby spojrzeć na świetny model Fierce od Pumy. Te designerskie buty w żaden sposób nie przypominają typowych sneakersów. Między innymi właśnie dlatego są tak bardzo popularne. Pastelowy róż, khaki, biel czy czerń to tylko niektóre z propozycji kolorystycznych modelu Fierce. Stwórz kobiecą stylizację ze sneakersami w roli głównej - z tymi designerskimi butami to możliwe!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Reebok Hayasu

Model Fierce to nie wszystko! Swobodę ruchów i stuprocentowy komfort zapewnią ci niezawodne, bezszwowe buty Hayasu od Reeboka! Ich oryginalny design idealnie wpisuje się w panujące trendy. W takich sneakersach z pewnością nie zostaniesz niezauważona. Oprócz świetnego wyglądu, zachwyciły nas również kolory. Zawsze modna czerń i pastelowe barwy podkreślą każdą codzienną stylizację.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Nike Huarache

Firma Nike ma w swojej ofercie mnóstwo modeli, które są uważane w obecnych czasach za kultowe. Jednymi z nich są buty o nazwie Huarache, które weszły na rynek w 1991 roku. Wewnętrzna skarpeta umieszczona w modelu Nike okazała się rewolucyjnym rozwiązaniem! Z biegiem czasu Huarache przeszły sporo modyfikacji. Powstała między innymi wersja koszykarska, jak i modele przeznaczone do biegania. Firma Nike nie spoczywa na laurach i prezentuje coraz to nowe warianty kultowych snekersów. Ich niezliczona liczba kolorów powali cię na kolana. Wybierz swój ulubiony model i ciesz się udaną stylizacją!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej designerskich sneakersów znajdziesz poniżej!

Więcej o: