Śniegowce nie tylko w góry! Świetne modele, które urozmaicą twoją stylizację

Uważasz, że śniegowce są zarezerwowane tylko na wyprawy w góry? Modele, które dla ciebie przygotowałyśmy, z pewnością będziesz chciała nosić na co dzień. Sprawdź!

Czarne

Kto powiedział, że śniegowce nadają się tylko i wyłącznie na wyprawy w góry? Już od kilku sezonów buty te zdominowały ulice i bardzo chętnie są zestawiane z codziennymi stylizacjami. Masywne, dość duże śniegowce nie muszą prezentować się 'kiczowato'. Zestawione z odpowiednimi ciuchami mogą wyglądać naprawdę świetnie. Najbezpieczniejszym i zawsze modnym wyborem będzie model w kolorze czarnym. Popularne Moon Boot czy UGG z pewnością trafią w twój gust!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Beżowe

Czarny to niejedyny kolor, który z łatwością można dopasować praktycznie do wszystkiego. Beżowe śniegowce to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o stylizacje na co dzień. Ten jasny kolor idealnie współgra ze wszystkimi barwami. Mimo masywnego wyglądu, śniegowce są lekkie, wygodne, a co najważniejsze - bardzo ciepłe. W nich nawet największe mrozy nie będą ci straszne! I wbrew nazwie nie musisz ich zakładać tylko wtedy, kiedy jest śnieg.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Srebrne i złote

Co powiesz na nieco odważniejszą wersję śniegowców? W tym sezonie rządzą błyskotki i metaliczne kolory, dlatego nie bój się tworzyć stylizacji z mnóstwem cekinów czy brokatu! Modele od Moon Boot są dostępne w złotym i srebrnym kolorze. Jeśli chcesz, aby twoja stylizacja była trendy, sięgnij po błyszczące śniegowce. W zależności od twoich potrzeb możesz wybrać buty za kostkę lub nieco dłuższe, do połowy łydki. Każdy wariant będzie świetny. Stwórz najmodniejszy zestaw tego sezonu ze śniegowcami w roli głównej!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej stylowych śniegowców na co dzień znajdziesz poniżej!

Więcej o: