Głośnik bluetooth czy słuchawki? Co będzie lepsze na trening? Podpowiadamy!

Nie wyobrażasz sobie treningu bez muzyki? To oczywiste! Ale czy wiesz, jaki sprzęt będzie do tego najlepszy? Pomożemy ci dokonać wyboru. Sprawdź!

Słuchawki douszne

Odtwarzanie muzyki przez głośnik w telefonie jest mało praktyczne, zwłaszcza, jeśli czeka cię poranny jogging. W takim wypadku musisz zaopatrzyć się w słuchawki, które dostarczą ci mnóstwo muzycznych wrażeń. Wybierając sprzęt, który sprawdzi się podczas treningu, musisz kierować się kilkoma ważnymi czynnikami. Po pierwsze, słuchawki muszą być lekkie, wygodne i przede wszystkim nie mogą wypadać z uszu. Podskoki, bieg czy obracanie głową nie może uniemożliwiać ci słuchania muzyki. To między innymi dlatego słuchawki sportowe tak bardzo wyróżniają się na tle innych. Modele warte uwagi to takie, które posiadają gumowe końcówki umieszczane w małżowinie, pałąki zakładane za ucho lub za głowę.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Słuchawki nauszne

Należysz do osób, które nie przepadają za słuchawkami dousznymi? W taki razie mamy dla ciebie świetną alternatywę - model nauszny z funkcją bluetooth. Zapomnij o długim, plączącym się kablu, który ogranicza twoje ruchy. Z słuchawkami bluetooth będziesz mogła bez żadnego skrępowana wykonywać swoje ulubione ćwiczenia.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Głośnik bluetooth

Głośniki bluetooth to świetne rozwiązanie dla osób, które są w ciągłym biegu. Dzięki przenośnemu urządzeniu o niedużych rozmiarach możesz słuchać ulubionej muzyki kiedy tylko zechcesz. Wybierasz się na stretching na świeżym powietrzu, ćwiczysz w zaciszu domowym lub czeka cię spotkanie ze znajomymi? Głośnik bluetooth sprawdzi się w każdej sytuacji. Ten świetny gadżet ma wytrzymałą baterię i nie straszna mu woda, piasek czy inne niesprzyjające większości sprzętom warunki. Jeśli zależy ci na dobrym głośniku, wcale nie musisz wydawać na niego fortuny. Modele JBL czy Creative kosztuję nieco ponad 100 zł!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej słuchawek i głośników bluetooth znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Komentarze (19)
Głośnik bluetooth czy słuchawki? Co będzie lepsze na trening? Podpowiadamy!
Zaloguj się
 • lodomeria

  Oceniono 2 razy 2

  Te głośniki przenośne to jakaś plaga! Już na placu zabaw się zdarza, że parę gra na raz. Na plaży nie słychać szumu fal, w parku drzew i ptaków, nawet na szlakach górskich, nawet w parkach narodowych spotyka się takich, co muszą z plecaka muzykę, a zwłaszcza głębokie basy na pół lasu zapodawać.

 • marcin_rz

  Oceniono 1 raz 1

  Słuchawki na treningu fitness i siłowym są dla piz....d.

 • auxlux

  Oceniono 1 raz 1

  Głośnik BT! Niech inni też posłuchają.

 • alberto_srapovoli

  0

  Bardzo realistyczne zdjecie.
  Laska ani troszke nawet sie nie spocila...
  Pewnie tez nie sika i nie robi kupy.

 • krzysztof213

  0

  Dobrzy ludzie na treningu i dobra muzyka .
  Bo juz dziś miałem dość

 • y.y

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiście paznokietki wymalowane jak na plac Pigalle, bo to takie ważne na trening:)

 • pm7303

  Oceniono 2 razy -2

  Ponad 20 lat już chodzę na siłownię i jak widzę te 'dupeczki' (rodzaju męskiego!) w modnych, stroikach i w słuchaweczkach sączących im muzę z i-fona i stękających wyciskając 40 kilo, to się zawsze zastanawiam, czy bardziej mnie śmieszą, brzydzą czy odrzucają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX