Jesienno-zimowa kolekcja Badury. Buty trekkingowe na każde warunki

Badura to polska marka obuwnicza, która już od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem konsumentów. Znana przede wszystkim z produkcji eleganckich półbutów, ma nam jednak do zaoferowania dużo, dużo więcej. Zobaczcie także buty trekkingowe produkowane przez markę, które świetnie sprawdzą się w każdym terenie!

Badura to polska marka obuwnicza ciesząca się ogromną popularnością oraz zaufaniem rzeszy oddanych konsumentów. Stworzona w 1979 roku, wzięła swoją nazwę od nazwiska założyciela Zdzisława Badury. Firma ta z małego zakładu rzemieślniczego, gdzie każda para butów produkowana była ręcznie, przekształciła się w jednego z największych producentów obuwia w Polsce. Stworzona ponad 35 lat temu, nieprzerwanie dostarcza swoim klientom perfekcyjnie wykonane buty, znakomicie wpisujące się w aktualne trendy. 

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Badura to przedsiębiorstwo, które jest zaliczane do grupy największych firm obuwniczych w Polsce. Marka ta doceniana jest nie tylko na rynku krajowym, ale także za granicą, gdzie cieszy się coraz większą popularnością. Pomimo tego, że obuwie marki Badura współcześnie produkowane jest na dużą skalę, to ręczne wykonanie i dbałość o każdy detal jest nadal ważnym elementem całego systemu. Dokładność oraz precyzja, z jaką tworzony jest każdy model, są wynikiem kultywowania wieloletniej tradycji, opartej na staranności i rzetelności.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Buty marki Badura wykonywane są z materiałów najwyższej klasy, dzięki czemu zapewniają nam wygodę oraz trwałość. Ich ponadprzeciętny komfort użytkowania oraz unikatowa stylistyka decydują o przywiązaniu klientów do firmy, która z każdym nowym sezonem zyskuje coraz większą liczbę fanów. W jesienno-zimowej kolekcji Badury znajdziemy nie tylko zamszowe sztyblety czy skórzane trzewiki, ale także praktyczna trapery, które znakomicie sprawdzą się w każdym terenie nawet podczas największej niepogody.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów