Stylowe i ciepłe płaszcze na jesień w trzech uniwersalnych kolorach

Są ciepłe i funkcjonalne jak kurtka puchowa, ale, jeśli chodzi o elegancję nic nie może się z nimi równać. Mowa oczywiście o płaszczach, które są niezbędne w sezonie jesiennym. Przekonaj się sam!

Czarne

Kiedy pogoda nie rozpieszcza i nadchodzi czas, kiedy warto sięgnąć po coś cieplejszego, mężczyźni najczęściej wybierają tzw. puchówki. Pora przełamać ten schemat! To nie znaczy jednak, że kurtki sportowe nie są modne. Oczywiście przydadzą się podczas krótkiego wypadu do sklepu lub pieszych wycieczek, jednak to by było na tyle. Co innego dobrze skrojony płaszcz! Będzie idealną wizytówką w pracy, na imprezach lub na randce. Po eleganckie płaszcze coraz chętniej sięgają młodzi mężczyźni. Pamiętaj, że jesień wcale nie musi być nudna! Zrezygnuj z bezkształtnych kurtek puchowych i wybierz stylowy płaszcz. Gwarantujemy, że poczujesz różnicę!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Brązowe

Aby płaszcz prezentował się na tobie idealnie, musisz wybrać odpowiedni fason dopasowany do twojej sylwetki. Obecne trendy skupia się na krótkich płaszczach sięgających przed kolano. Sprawdzają się zwłaszcza wtedy, kiedy twoim głównym środkiem transportu jest samochód. Jeśli jednak spędzasz długi czas na peronie lub przystanku, krótki płaszcz może nie wystarczyć. Sięgnij wtedy po długie klasyki, które dodadzą twojej stylizacji jeszcze więcej elegancji.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Szare

Podczas wyboru płaszcza powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na odpowiednią długość lub modny kolor. Krój tego modnego okrycia wierzchniego jest równie ważny. Jeśli nosisz na co dzień formalne zestawy, bo na przykład wykonywana przez ciebie praca tego wymaga, sięgnij po tzw. model dwurzędowy z dużym kołnierzem. Natomiast idealnym płaszczem na co dzień będzie taki z nakładanymi kieszeniami oraz stylowym paskiem. Sięgnij po fason, który najbardziej przypadł ci do gustu i bądź modny przez cały sezon jesienny!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej stylowych płaszczy znajdziesz poniżej!

Więcej o: