Masz masywne łydki? Dzięki tym modelom kozaków rozwiążesz problem

Dobór właściwego fasonu butów to nie lada wyzwanie. Odpowiedni model może pomóc nam ukryć mankamenty figury i zamaskować dysproporcje sylwetki. Specjalnie dla ciebie wybraliśmy kilka par kozaków najbardziej odpowiednich dla kobiet o masywnych łydkach, dzięki którym twoje nogi nabiorą zgrabnego kształtu. Sprawdź!

Kozaki do kolan

Kobiety z masywnymi łydkami powinny stawiać przede wszystkim na kozaki sięgające kolan. Buty w tym stylu optycznie wydłużają nogi i sprawiają, że wyglądają one dużo smuklej. Ważne jest także, by wybrane przez ciebie kozaki ściśle przylegały do kostek, gdyż wtedy łydki prezentują się o wiele korzystniej. Dobrym rozwiązaniem będą na przykład modele mające przy cholewce elastyczną, rozciągliwą gumę, która skutecznie dopasuje but do kształtu nogi.

Kolaż / Źródło: www.zalando.pl / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.zalando.pl / Materiały partnerów 

Obcasy

Panie o masywnych łydkach powinny wyrzucić ze swojej szafy wszystkie buty na płaskiej podeszwie. Obcasy to w tym wypadku must have! Dzięki nim nogi wydają się wizualnie dłuższe i co za tym idzie - szczuplejsze. Najlepiej sprawdzą się obcasy w postaci słupka, które zapewnią stabilność i będą dobrze komponować się z budową łydki. Cieniutkie szpilki nie są w tym wypadku dobrym rozwiązaniem, szczególnie w połączeniu z jesienno-zimowymi stylizacjami.

Kolaż / Źródło: www.zalando.pl / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.zalando.pl / Materiały partnerów 

Koturny

Jeśli nie czujesz się pewnie na obcasach, znakomitą alternatywą mogą okazać się kozaki na koturnach. Stabilne, stylowe i zawsze w trendzie, świetnie zamaskują problem masywnych łydek. Pamiętaj jednak, że wybierając buty, musisz czuć się w nich przede wszystkim komfortowo. Tylko w wygodnych kozakach będziesz wyglądać naprawdę atrakcyjnie, a wtedy wszystkie mankamenty twojej figury przestaną mieć znaczenie.

Źródło: www.zalando.pl, autor: brak informacjiŹródło: www.zalando.pl, autor: brak informacji 

Zobacz jeszcze więcej modnych kozaków!