Stylowe kurtki męskie w odważnych kolorach - rdza, burgund i błękit

Poznaj najnowsze trendy w modzie męskiej! Sięgnij po kurtki m.in. w kolorze rdzy i wyróżnij się z tłumu. Kilkanaście świetnych propozycji już na ciebie czeka!

Rdza

Tegoroczne trendy skupiają się na zupełnie nowych, odważnych odcieniach. Zapomnij o czerniach, brązach i szarościach - od teraz w twojej garderobie powinny zagościć: rdza, burgund i intensywny błękit! Odcienie różu również są mile widziane. Rdzawa, ruda barwa to dość niecodzienna propozycja dla mężczyzn. Na szczęście kolor ten jest bardzo twarzowy i świetnie się w nim wygląda. Komponuje się idealnie z granatem, a nawet błękitem. Jest na tyle uniwersalny, że z pewnością zyska rzeszę fanów!

Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.answear.comKolaż / Materiały partnerów / Fot. www.answear.com Kolaż / Materiały partnerów / Fot. www.answear.com

Burgund

Nie od teraz wiadomo, że bordo zdecydowanie wiedzie prym wśród jesiennych kolorów. Burgund to nic innego, jak jeden z odcieni tej pożądanej barwy. Ten intensywny, szlachetny kolor świetnie współgra z jasnymi, ciepłymi odcieniami. Jeśli chcesz prezentować się jeszcze bardziej efektownie, sięgnij po dość niecodziennie połączenia, na przykład z szarością lub khaki. Kurtki w kolorze burgundu świetnie podkreślą twoją  stylizację na co dzień. Odcień jest na tyle elegancki, że z powodzeniem zastąpi czerń lub granat, dlatego nie bój się go wplatać w formalne zestawy.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Błękit

Mimo, że jesień kojarzy się raczej ze stonowanymi barwami, nie bój się sięgnąć po coś bardziej wyrazistego. Intensywny błękit w mgnieniu oka ożywi twoją stylizację. Kurtki na wczesną jesień powinny być lekkie i ciepłe, dlatego najlepszymi modelami będą tzw. przejściówki. Mężczyźni uwielbiają proste, pikowane fasony lub stylowe bomberki. Znajdź swój ulubiony model i sięgnij po kolory, które sprawią, że twoja stylizacja nie będzie nudna. Rdza, burgund i błękit to najlepszy wybór na sezon 2018/2019!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej modnych kurtek znajdziesz poniżej!

Więcej o: