Columbia, The North Face i Jack Wolfskin - kurtki na okres przejściowy

Sezon jesienny czas zacząć! Zaopatrz się w świetne kurtki od najlepszych marek outdoorowych i ciesz się wygodą oraz ciepłem podczas ponurych dni. Kilkanaście modeli już na ciebie czeka!

Columbia

Mimo, że do kalendarzowej jesieni pozostał niecały miesiąc, już teraz warto zaopatrzyć się w nieco cieplejsze ubrania, które zapewnią ci komfort i ciepło przez cały sezon. Lekkie kurtki wykonane z wodoodpornych i chroniących przez wiatrem materiałów będą strzałem w dziesiątkę! Mimo, że przejściówki mogą wydawać się cienkie, to nic tak cię nie ogrzeje jak modele typu softshell, które utrzymują ciepło nawet w bardzo niskich temperaturach. Pod luźniejsze, wodoodporne kurtki możesz dodatkowo założyć odzież termiczną.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

The North Face

Podczas nieobliczalnej, jesiennej pogody warto ubierać się na cebulkę. Temperatura daje się we znaki? Załóż pod kurtkę odzież termiczną. Jeśli jednak jest dość ciepło, wystarczy koszulka z krótkim rękawem. Tak na wszelki wypadek, zawsze możesz wziąć kurtkę ze sobą i wcale nie musisz jej zakładać. Jest na tyle lekka, że nie będzie dla ciebie żadnym ciężarem, nawet jeśli miałbyś nosić ją ze sobą przez cały dzień. Kto wie, może przyda ci się w najmniej oczekiwanym momencie?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Jack Wolfskin

Kurtki przejściowe - zwłaszcza typu softshell lub pikowane, to świetne rozwiązanie na sezon jesienny, ale również na początek zimowego. Firmy takie jak Columbia, The North Face czy Jack Wolfskin mają propozycje nie do odrzucenia! Wśród bogatych kolekcji znajdziesz modele, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Na co dzień wybierz kurtkę wykonaną z lekkiego materiału. Jeśli jednak czeka cię dłuższa wyprawa, postaw na porządny, ocieplany model, najlepiej z kapturem - przyda się w razie niepogody.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej modnych przejściówek znajdziesz poniżej!

Więcej o: