Espadryle marek premium - najlepsze buty na upały!

Espadryle to najlepszy wybór na lato. Wygodne, lekkie i przewiewne, zapewnią ci maksymalny komfort. Zobacz modele najbardziej znanych marek i wybierz espadryle najlepsze dla siebie!

Espadryle to buty, które mogą poszczycić się bardzo długą historią. Pierwsze modele wytwarzano już kilka tysięcy lat temu, a najstarszy zachowany egzemplarz, który liczy sobie około 4000 lat, można podziwiać w muzeum w Grenadzie. Klasyczne espadryle to przewiewne buty najczęściej spotykane w wersji slip on. Ich podeszwa wykonana jest z jutowej plecionki, a górna część wytwarzana jest z lnianego lub bawełnianego płótna. Często są one także podklejane od dołu gumą, co służy zachowaniu ich trwałości.

Współcześnie espadryle są bardzo popularnym obuwiem letnim, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Lekkie, przewiewne i praktyczne, znakomicie sprawdzają się w ciepłe dni jako alternatywa dla klasycznych trampek czy bardziej eleganckich mokasynów. Espadryle świetnie wyglądają w letnich stylizacjach, w połączeniu z szortami, chinosami lub spodniami lnianymi. 

Toms

Toms to marka, która słynie właśnie z espadryli. Firma ta została założona w 2006 roku, a popularność zdobyła dzięki połączeniu produkcji modnych i wygodnych butów z działalnością charytatywną. Za każde zakupione przez klienta espadryle, Toms automatycznie wytwarza drugą parę, która przekazywana jest ubogiemu dziecku.  

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/tomsKolaż / Źródło: www.instagram.com/toms autor: brak informacji

Tommy Hilfiger 

Tommy Hilfiger to marka, która w swoich produktach łączy elegancki design z komfortem i wygodą. Również espadryle tworzone przez tę firmę doskonale wpisują się w tę kategorie. Lekkie, funkcjonalne oraz stylowe, znakomicie sprawdzają się w najróżniejszych męskich stylizacjach.

Kolaż / Źródło: www.ekstadik.comKolaż / Źródło: www.ekstadik.com autor: brak informacji

Pepe Jeans

Pepe Jeans to marka, która postanowiła unowocześnić nieco niezmienny od lat design klasycznych espadryli. Firma zamiast pokryć górna część buta lnianym materiałem, postanowiła wykorzystać w tym celu jeans. Rozwiązanie to spotkało się z dużym zainteresowaniem, co przyczyniło się do wzrostu popularności marki Pepe Jeans

Kolaż / Źródło: www.janekmonka.plKolaż / Źródło: www.janekmonka.pl autor: brak informacji

Zobacz także inne modele męskich espadryli!