Gwiazdy pokochały stroje kąpielowe tej jednej marki

Pamiętacie jak w latach 90 najmodniejszym krojem stroju był ten jednoczęściowy? Już teraz wraca on na salony, a gwiazdy coraz częściej wykorzystują go w swoich stylizacjach.

Idzie lato, nic więc dziwnego, że coraz częściej w sklepach szukamy idealnego kostiumu. Coraz więcej gwiazd decyduje się nie na klasyczne bikini, a strój jednoczęściowy. Dzięki temu, że ta część garderoby jest na tyle uniwersalna, że założymy ją na plaże, na basen czy nawet do codziennej stylizacji, taki kostium stał się prawdziwym must-have wśród fit girls. Jedna rzecz, która łączy wszystkie te stylizacje to marka. Wszystkie stroje, które mają na sobie Julia Wieniawa, Kasia Bielecka i Ania Skura pochodzą ze sklepu PLNY LALA, który jest jednym z popularniejszych wśród gwiazd. 

Młoda aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa jednoczęściowy strój kąpielowy wybrała na co dzień. Połączyła go razem z szortami i tym samym otrzymała gotową stylizację w zaledwie kilka sekund. Dodajmy, że róż w tym sezonie gra pierwsze skrzypce. Specjalnie dla Was wyszukaliśmy podobne kostiumy w kolorze słodkiego, cukierkowego różu.

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Julia Wieniawa

Kasia Bielecka z kolei stawia na mocną czerwień. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w samym kostiumie i charakterystycznym dodatku z kultowego serialu "Słoneczny Patrol". Poniżej możecie zobaczy

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Kasia Bielecka

ć podobne stroje kąpielowe w tym samym stylu co ten, który ma na sobie Kasia. 

Ania Skura znana jest z tego, że dużo podróżuje. Jako prawdziwa fit girl często stawia na aktywny wypoczynek. W jej szafie nie może zabraknąć także takiego kostiumu jednoczęściowego. Tym razem Ania postawiła na niebieski, mocno wycięty po bokach strój kąpielowy z grafiką.  Pod zdjęciem Ani możecie zobaczyć kostiumy inspirowane tym, który ma na sobie. Wśród nich np. ten od Calvina Kleina. 

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Anna Skura

Więcej o: