Gwiazdy pokochały stroje kąpielowe tej jednej marki

Pamiętacie jak w latach 90 najmodniejszym krojem stroju był ten jednoczęściowy? Już teraz wraca on na salony, a gwiazdy coraz częściej wykorzystują go w swoich stylizacjach.

Idzie lato, nic więc dziwnego, że coraz częściej w sklepach szukamy idealnego kostiumu. Coraz więcej gwiazd decyduje się nie na klasyczne bikini, a strój jednoczęściowy. Dzięki temu, że ta część garderoby jest na tyle uniwersalna, że założymy ją na plaże, na basen czy nawet do codziennej stylizacji, taki kostium stał się prawdziwym must-have wśród fit girls. Jedna rzecz, która łączy wszystkie te stylizacje to marka. Wszystkie stroje, które mają na sobie Julia Wieniawa, Kasia Bielecka i Ania Skura pochodzą ze sklepu PLNY LALA, który jest jednym z popularniejszych wśród gwiazd. 

Młoda aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa jednoczęściowy strój kąpielowy wybrała na co dzień. Połączyła go razem z szortami i tym samym otrzymała gotową stylizację w zaledwie kilka sekund. Dodajmy, że róż w tym sezonie gra pierwsze skrzypce. Specjalnie dla Was wyszukaliśmy podobne kostiumy w kolorze słodkiego, cukierkowego różu.

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Julia Wieniawa

Kasia Bielecka z kolei stawia na mocną czerwień. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w samym kostiumie i charakterystycznym dodatku z kultowego serialu "Słoneczny Patrol". Poniżej możecie zobaczy

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Kasia Bielecka

ć podobne stroje kąpielowe w tym samym stylu co ten, który ma na sobie Kasia. 

Ania Skura znana jest z tego, że dużo podróżuje. Jako prawdziwa fit girl często stawia na aktywny wypoczynek. W jej szafie nie może zabraknąć także takiego kostiumu jednoczęściowego. Tym razem Ania postawiła na niebieski, mocno wycięty po bokach strój kąpielowy z grafiką.  Pod zdjęciem Ani możecie zobaczyć kostiumy inspirowane tym, który ma na sobie. Wśród nich np. ten od Calvina Kleina. 

Gwiazdy pokochały te stroje kąpieloweGwiazdy pokochały te stroje kąpielowe Anna Skura