Pokaż nam jak dajesz z siebie 100% na treningu i wygraj cenne nagrody [KONKURS]

Dzięki najnowszej kolekcji marki Reebok z technologią Activchill i Nano 7 będziecie mogli trenować jeszcze lepiej i jeszcze mocniej! Weźcie udział w konkursie i wygrajcie zestawy ubrań ambasadorów Reeboka - Joanny Jędrzejczyk, Andrzeja Wrony i Karola Kłosa.

Na naszym Instagramie (@myfitness.pl) zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów ubrań treningowych marki Reebok dla kobiet (stanik, koszulka, legginsy i buty) lub mężczyzn (koszulka, spodenki i buty).

Jedyne co musicie zrobić, to udostępnić na swoim profilu grafikę konkursową i w opisie pod zdjęciem podzielić się swoimi sposobami na to, jak dać z siebie 100% na treningu. Autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi zwyciężą w konkursie.

Ambasadorami marki Reebok i najnowszej kolekcji Activchill i Nano 7 zostali Andrzej Wrona i Karol Kłos. ta kolekcja ma pomóc dać z siebie wszystko na treningu dzięki nowej technologii Activchill.

Konkurs trwa od 22 lutego do 1 marca 2017 r., więcej szczegółów znajdziecie na naszym Instagramie  << https://www.instagram.com/myfitness.pl/ >>

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, regulamin znajdziecie TUTAJ.

 

 

Więcej o: