Poznajcie dziewczynę, która pokazuje na Instagramie, że idealne sylwetki to tylko złudzenie

Sara Puhto jest blogerką fitness, która swój profil wykorzystuje do tego, żeby pokazać kobietom, że najważniejsza jest akceptacja swojego ciała.

 Sara Puhto ma 20 lat, jest weganką i prowadzi aktywny tryb życia. Media społeczenościowe potraktowała jako misję uświadomienia ludzi, a szczególnie kobiet o tym, że postrzeganie idealnego ciała w internecie jest błędne.

O tym, jak pozować, żeby mieć idealne zdjęcie pisaliśmy TUTAJ.

Przy pozowaniu wpływ na zdjęcie ma wiele czynników. Między innymi pozycja, światło i - niestety - często zdjęcia poddawane są obróbce graficznej. Dlatego też warto zachować do tego dystans i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Warto pokazywać tę drugą stronę zdjęcia, tak jak robi to Sara. Blogerka podkreśla to, że zdjęcia, które są publikowane przez gwiazdy możemy traktować jako ewentualnie motywację do pracy, ale nie jako wzór, który chce się osiągnąć.

Każda z nas jest inna. I każda z nas powinna szanować swoje zdrowie.

Oprócz tego Sara wstawia zdjęcia swojej metamorfozy. Mniej kilogramów nigdy nie znaczy lepiej - co można wywnioskować chociażby po tym zdjęciu:

 

Zobacz także
  • Włączyłam do swojej diety pyłek kwiatowy Włączyłam do swojej diety pyłek kwiatowy. Jakie zauważyłam efekty?
  • SANDBAG ten nietypowy przyrząd zastąpi ci ciężary SANDBAG nietypowy przyrząd do ćwiczeń zamiast zwykłej sztangi
  • Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska chwali się wysportowanymi nogami. Fanka oburzona: takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci
STRÓJ NA FITNESS