To największa metamorfoza wśród gwiazd. Zobaczcie, jak zmienił się Piotr Stramowski

Piotr Stramowski, 29-letni polski aktor przeszedł ostatnimi czasy zachwycającą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądał kiedyś, a jak prezentuje się dziś.

Piotr Stramowski stał się popularny po filmie "Pitbull" i serialu "Na noże" emitowanym w stacji TVN. Dziś aktor jest rozchwytywany i pojawia się na okładkach magazynów. Jest utożsamiany ze stylowym mężczyzną oraz twardzielem.

Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jak Stramowski wyglądał kiedyś. Zdaje się, że był to zupełnie inny człowiek.

Piotr Stramowski przed metamorfozą:

Piotr Stramowski jest u szczytu sławy, a wszystko to dzięki swojej charakterystycznej roli w filmie Piotr Stramowski jest u szczytu sławy, a wszystko to dzięki swojej charakterystycznej roli w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Wygląda jak prawdziwy twardziel, prawda? Uwierzcie, nie było tak zawsze. Zanim stał się rozpoznawalny, wyglądał "nieco" mniej zadziornie. Ale nie tylko jemu drzwi do kariery otworzyły się po wcieleniu się w rolę bezwzględnego mężczyzny. Zobaczcie najlepsze metamorfozy polskich aktorów! Akpa

A tak wygląda teraz:

Piotr publikuje zdjęcia z treningów i pokazuje, że najważniejszy jest regularny trening i osobista motywacja.

Aktor pojawił się też na okładce Men's Health, gdzie na łamach magazynu opowiedział o swoim treningu i roli do filmu "Pitbull".

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
  • Sveta Bilyalova to modelka fitness, która bije rekordy popularności na Instagramie. Jej profil obserwuje aż 4,5 miliona uzytkowników. Czemu internauci tak chętnie oglądają jej zdjęcia? Jej zdjęciami zachwycają się miliony. Dlaczego Sveta Bilyalova jest tak popularna w sieci?
  • Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej popularnych trenerek fitness. Codziennie na kanałach w mediach społecznościowych motywuje, pokazuje treningi i edukuje na temat zdrowego stylu życia swoich fanów.
<br><br>
Postanowiła pokazać także swoje niedoskonałości na Facebooku.
<br><br>
W ten sposób dołączyła się do popularnej akcji w social media, gdzie znane blogerki i trenerki fitness pokazują, że nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka.
<br><br>
Trenerka pod zdjęciem napisała: - METAMORFOZA BRZUCHA w 3 sekundy. Wyluzuj... PERFEKCJA NIE ISTNIEJE. Trening to styl życia, a nie droga do celu.
<br><br>
Zobacz na następnych zdjęciach, jak blogerki i trenerki fitness udowadniają, że ideały nie istnieją, a perfekcyjne zdjęcie może zrobić każdy! Znane trenerki pokazują swoje niedoskonałości. 'Wyluzuj... PERFEKCJA NIE ISTNIEJE'
  • Khloe, znana jako najmniej atrakcyjna z sióstr Kardashian, przeszła niesamowitą metamorfozę. Fitness zmienił jej życie, pozwolił przetrwać problemy z rozwodem i dał zupełnie nową, szczuplejszą sylwetkę. 

Tak celebrytka pisze na swoim Instagramie: Moja fitnessowa podróż będzie trwała całe życie. Fitness nie polega na byciu lepszym od innych, ale na byciu lepszym od samego siebie. Nie jestem jeszcze w punkcie, w którym chciałabym być, ale kto wie, czy kiedykolwiek tam będę. Najważniejsze jest to, że jestem zdrowsza niż wcześniej, a dzięki regularnym treningom, powoli widzę rezultaty. 
<br>
<br>
Fani mocno kibicują Khloe, ale też zastanawiają się - 'Khloe, gdzie są twoje mięśnie?!' Trudno się z nimi nie zgodzić. Na nowych zdjęciach celebrytki w bikini podczas wakacji w Meksyku nie widać ani grama mięśnia... "Khloe, gdzie twoje mięśnie?!" Nowe zdjęcia jednej z najbardziej fit celebrytek zastanawiają....
STRÓJ NA FITNESS