Ta modelka wywołała kontrowersje, bo pokazała zdjęcie z siłowni z otyłą osobą

Dani Mathers to 29-letnia modelka i króliczek Playboya. Zrobiło się o niej głośno, za sprawą zdjęcia, które wrzuciła na swojego Snapchata! Była na nim naga otyła kobieta, która właśnie się przebierała po treningu na siłowni... Jak tak można!?

Mathers zdjęcie podpisała tak: „Jeśli ja nie mogę zapomnieć tego widoku, to ty też nie”. Chwilę później modelka wrzuciła swoje selfie, na którym ma rękę umieszczoną przy ustach. Zdjęcie miało wyrażać szok i zdegustowanie.

To skandaliczne zdjęcie szybko zostało opublikowane na wielu portalach i wywołało burzliwą dyskusję. Przede wszystkim zostało ono zrobione bez zgodny kobiety ze zdjęcia – czy to legalne? Dodatkowo, taki post zniechęca ludzi do pójścia na siłownię, pracy nad samym sobą - obawiają się, że będą wyśmiewani przez innych.

Dani MathersDani Mathers www.dailymail.co.uk

Po ogromnej dawce krytycznych postów w social mediach, Dani Mathers usunęła ze Snapchata zdjęcia oraz wydała publiczne przeprosiny, również na Snapchacie! Modelka tłumaczyła, że jej intencją nie było udostępnianie tego zdjęcia publicznie. Chciała więc poniżyć tą kobietę, ale tylko wśród swoich przyjaciół?

Mathers tłumaczyła się, że zdjęcie zostało opublikowane przez przypadek. Chciała je jedynie wysłać koleżance. Wyjaśnia również, że jest nową użytkowniczką Snapchata i zrobiła to przypadkowo. Po całym incydencie, Dani Mathers usunęła wszystkie swoje konta społecznościowe pozostawiając jedynie Facebooka.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ