Rexona rusza z kolejną edycją kampanii MOŻESZ:WIĘCEJ!

To już druga odsłona akcji MOŻESZ:WIĘCEJ. Tym razem Rexona chce zachęcić dziewczyny do wspólnego trenowania poprzez aplikację mobilną. W tej wyjątkowej akcji, promującej sport i zdrowy tryb życia, podobnie jak całej tegorocznej kampanii marki, patronować będzie Anna Lewandowska. Ania co tydzień będzie dawała dziewczynom wyzwania, na wykonanie których będą miały 7 dni. Spośród dziewczyn, które udokumentują w jaki sposób udało im się wykonać zadanie, Ania wyłoni zwycięzców.

Dzięki akcji Rexony - MOŻESZ:WIĘCEJ, każdy będzie w stanie podjąć dowolne, nawet najtrudniejsze sportowe wyzwanie. Przykładem jest jedno z zadań akcji, jakim jest bieg maratoński! Dystans można przebiec samodzielnie na raty, bądź wspólnymi siłami, sumując kilometry, pokonane przez poszczególnych członków drużyny. Celami kampanii jest wzajemna motywacja, podejmowanie kolejnych kroków na drodze do aktywnego stylu życia i bicie wciąż nowych, osobistych rekordów. W ich realizacji pomoże stworzona przez Rexonę aplikacja mobilna, sprawdzająca się zarówno, jako osobisty dzienniczek ruchu, jak i narzędzie ewidencjonowania dokonań drużynowych. Na sportowców i ich drużyny czekają nagrody: gadżety sportowe Rexony i produkty marki.

Akcję motywującą do wspólnego podejmowania sportowych wyzwań i prowadzenia aktywnego trybu życia, wspiera mistrzyni świata w karate, Anna Lewandowska. Ruch, jaki promuje wraz z Rexoną zdecydowanie więcej wspólnego ma ze zdrowym trybem życia i zabawą, niż z konkretną dyscypliną sportu. Sama mistrzyni jest lubianą, znaną i cenioną sportsmenką, która jak nikt inny zna się na motywowaniu dziewczyn do przyjemnego, ale pożytecznego wysiłku. Jako autorytet w kwestii dbania o kondycję fizyczną, będzie wybierać zwycięskie grupy użytkowniczek akcji.

W zabawie można wziąć udział za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej Rexony, będącej połączeniem aplikacji konkursowej, narzędzia do monitorowania aktywności fizycznej oraz serwisu społecznościowego. Warto z niej korzystać, chociażby ze względu na funkcję pomiaru i zapisu pokonanych dystansów lub czasu spędzonego na ćwiczeniach, liczby spalonych kalorii, a także historii treningów. Aplikacja daje użytkowniczkom możliwość publikowania swoich wyników na Facebooku, komentowania wzajemnych osiągnięć, łączenia się w grupy i umawiania na treningi. Wreszcie - pozwala na wspólne zmierzenie się z wyzwaniami układanymi przez Rexonę i Annę Lewandowską.

MOŻESZ:WIĘCEJ!MOŻESZ:WIĘCEJ! fot. materiały partnera fot. materiały partnera

Nazwa aplikacji pochodzi od przełomowej technologii MotionSense, opatentowanej przez Rexonę, stanowiącej podstawę rewolucyjnej formuły antyperspirantów marki. Technologia ta, będąca owocem wieloletnich badań, umożliwia uwalnianie dodatkowej dawki perfum i składników orzeźwiających pod wpływem ruchu i reakcji organizmu. Dzięki niej produkty Rexony są niekwestionowanymi liderami wszelkich testów konsumenckich.

Dołącz do akcji i przekonaj się, że MOŻESZ:WIĘCEJ! Monitoruj swoją aktywność fizyczną, ćwicz samodzielnie lub ze znajomymi. Za pośrednictwem portali społecznościowych dołącz do istniejącej już grupy lub stwórz własną drużynę, zapraszając do niej znajomych i motywując się do pokonywania sportowych wyzwań. Warto, bo oprócz atrakcyjnych nagród, walczymy o sportową satysfakcję, poprawę kondycji fizycznej i zdrowia. Zachęcamy do pobrania aplikacji, śledzenia aktywności znajomych i postępów innych drużyn oraz podejmowania kolejnych wyzwań Anny Lewandowskiej i Rexony!