Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

Jak modelki Victoria's Secret to robią, że stale są w formie? Ich sekretem jest drenaż limfatyczny, dzięki któremu bez żadnej diety oraz treningu, w krótkim czasie są w stanie wysmuklić ciało. Na czym to polega?

Co sprawia, że Aniołki Victoria's Secret wyglądają tak dobrze na wybiegu? Oprócz zdrowej diety na co dzień i regularnych treningów, to właśnie drenaż limfatyczny zapewnia im tuż przed pokazem nawet kilka centymetrów mniej w talii. 

Flavia Lanini to popularna wśród modelek masarzystka, z usług której korzysta duża część Aniołkow Victoria's Secret. Tuż przed pokazem w ręce Flavii trafia między innymi Shanina Shaik, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Toni Garrn czy Devon Windsor. Po masażu wykonanym przez drobną Brazylijkę, kobiety wychodzą jeszcze smuklejsze i jakby szczuplejsze. Te niemal natychmiastowo znikające centymetry to efekt drenażu, który sprawia, że Aniołki Victoria's Secret wyglądają zjawiskowo w kusej bieliźnie na wybiegu.

Jak działa drenaż limfatyczny?

Manualny drenaż limfatyczny polega na energicznym oraz mocnym masowaniu, rozcieraniu, ugniataniu oraz uciskaniu ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnego masażu wykonuje się go w stosunkowo wolnym tempie, ze zwróceniem uwagi, aby ruchy były płynne oraz nie za mocne. Flavia Lanini masuje w ten sposób głównie nogi, biodra, pośladki, brzuchy oraz talie modelek. 

Celem takiego zabiegu jest usprawnienie krążenia limfy, czyli płynu, który transportuje limfocyty i białka z tkanek do układu krążenia. Jego efektem jest między innymi lepsze odżywienie i wygląd skóry oraz zlikwidowanie obrzęków. Usunięte zostają toksyny z komórek skóry, a krążenie limfy przebiega znacznie sprawniej. Ciało wymasowane za pomocą drenażu limfatycznego wygląda na bardziej smukłe, szczuplejsze, a brzuch na bardziej płaski.

Trzeba jednak pamiętać, że klientki Flavii Lanini to przede wszystkim zawodowe modelki, które ze względu na swój zawód mają w nawyku zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną. Regularne wykonywanie drenażu limfatycznego lub korzystanie z jego właściwości przed ważnymi uroczystościami z pewnością nie zaszkodzi, jednak bez zdrowej diety oraz aktywności fizycznej nie pozbędziemy się zbędnego tłuszczyku.

 
Więcej o:
Komentarze (14)
Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS
Zaloguj się
 • lieft

  Oceniono 5 razy 5

  masarzystka !!!!! debile nauczcie się pisać !!!!

 • Magdalena Lukasiak

  Oceniono 3 razy 3

  Manualny drenaż limfatyczny polega na energicznym oraz mocnym masowaniu, rozcieraniu, ugniataniu oraz uciskaniu ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnego masażu wykonuje się go w stosunkowo wolnym tempie, ze zwróceniem uwagi, aby ruchy były płynne oraz nie za mocne.
  Czy ktos to czyta przed publikacja???

 • aia7

  Oceniono 3 razy 3

  Czy naprawdę mając dwadzieścia parę lat trzeba się uciekać do "specjalnych metod", żeby być dobrze wyglądać? Ludzie! Zastanówcie się. W tym wieku naprawdę niewiele trzeba. A cudowne zabiegi na tym etapie życie wcale nie są tak spektakularne jak się to ludziom wmawia! Zróbcie to samo po czterdziestce czy pięćdziesiątce!

 • isiah.thomas

  Oceniono 1 raz 1

  AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 • 2fat

  Oceniono 1 raz 1

  Ale ta "masarzystka" z filmiku sama chyba nie korzysta z dobrodziejstw swojego fachu dla swojej figury...

 • tomekm1804

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli jednak dieta i ćwiczenia. Nie żeby było to jakieś zaskoczenie.

 • tojaaaa

  Oceniono 1 raz 1

  co za durny tytuł. Piszecie szczupłe ciało bez diety i wyrzeczeń a potem artykule jak byk stoi , że musza ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Rozumiem, że chodzi o klikalność ale bez przesady. Tytuł przeczy treści

 • pamejudd

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za brednie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX