Reebok POWERUN by Runmageddon ujawnia trasę biegu!

Sprawdzian siły na zróżnicowanych przeszkodach czy szybkości na drodze do mety? Już za kilka tygodni uczestnicy warszawskiego biegu Reebok POWERUN by Runmageddon będą mogli dokonać wyboru. A wszystko w samym sercu stolicy - ulicami Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych.

Reebok POWERUN by Runmageddon ujawnia trasę biegu!

W sobotę, 14 kwietnia, uczestnicy Reebok POWERUN by Runmageddon, zmierzą się z zupełnie nową trasą biegową w Warszawie, zlokalizowaną w najbardziej reprezentatywnej części miasta. Dla wielu będzie to pierwsza okazja do poznania Starówki i Bulwarów Wiślanych właśnie od tej strony.

Trasa mierząca około 10 km będzie miała swój początek i koniec w Multimedialnym Parku Fontann.

Reebok POWERUN by Runmageddon ujawnia trasę biegu!Reebok POWERUN by Runmageddon ujawnia trasę biegu! Reebok

Pierwszy etap biegu będzie rozgrywał się wzdłuż lewego brzegu Wisły. Biegacze wyruszą Wybrzeżem Gdańskim w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego, gdzie zawrócą, aby Bulwarem Jana Karskiego kontynuować bieg do końca Bulwaru Profesora Zbigniewa Religi. Kolejny odcinek trasy pokonają w kierunku Centrum Nauki Kopernik, gdzie na uczestników czekać będzie specjalna przeszkoda - dla tych którzy się z nią zmierzą organizatorzy przewidują bonus czasowy. Następnie pobiegną Wybrzeżem Kościuszkowskim do ul. Bednarskiej.

Reebok POWERUN by Runmageddon ujawnia trasę biegu!

Scenerią dla drugiego etapu będą ulice Starego Miasta. Trasa poprowadzi uczestników przez Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy i Podwale aż do mety w Parku Fontann.

Trasa Reebok POWERUN by Runmageddon została zaplanowana tak, aby w jak najmniejszym stopniu utrudniać ruch w mieście.

Zasady biegu są proste:

Każdy z uczestników będzie mógł spróbować pokonać przeszkody (będzie 10 przeszkód).

Za każde pokonane utrudnienie biegaczowi zostanie odjęta 1 minuta od finalnego wyniku. Oznacza to, że przebycie 10 przeszkód to aż 10 minut zyskanych w finalnym czasie!

Pozostali, którzy zdecydują się tylko na bieg, będą musieli postawić na szybkość.

Informacje praktyczne

Reebok POWERUN by Runmageddon odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godz. 9:00, a całe wydarzenie potrwa do godziny 18:00. Starty będą odbywać się w seriach, co 15 minut (po 150 osób), aby dać uczestnikom maksymalny komfort biegu oraz podczas pokonywania przeszkód.

W pakiecie startowym znajdą się: koszulka biegu POWERUN marki Reebok, zniżka na zakup butów Reebok FLOATRIDE, napój izotoniczny i woda.
Odbiór pakietów będzie możliwy w:
miasteczku biegowym - 14 kwietnia,
Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu, w dniach 9-13 kwietnia
Liczba miejsc: 5000. Na bieg zapisało się już ponad 1 000 osób!
Ceny pakietów:
od 01.03 do 31.03 - 109 zł
od 01.04 do 12.04 - 119 zł
ZAPISY www.powerun.pl
Bieżące informacje w wydarzeniu tutaj